Aktuální rozvrh

✨ 1. února začne 8+1dílný ucelený kurz Kundaliní jógy v Českých Budějovicích

Čakry: 8 stupňů k vysněnému životu, 

ve kterém se budeme postupně věnovat našim čakrám. Nejdřív všem najednou a potom každé zvlášť. Budeme si o nich nejen povídat, ale hlavně je prostřednictvím speciálních krijí a meditací čistit, otevírat a harmonizovat tak, aby se náš život stal zase o trošku komfortnější a šťastnější.

Úvodní hodina 1. února bude koncipována jako úvodní za sníženou cenu 220 Kč. Po ní se můžete rozhodnout, zda se chcete zúčastnit celého kurzu.

Podrobnosti:

Kdy: Od 1.února do 28. března 2023, každý čtvrtek od 16,30 – 18,00 hodin, celkem 9 lekcí

Kde:  Centrum setkávání, České Budějovice, Neplachova 1

Cena: 220 Kč za lekci při koupi celého kurzu/úvodní lekce

          290 Kč za lekci jednorázovou

Kurz je vhodný pro všechny, i pro naprosté začátečníky.

Podložky, deky i polštářky jsou ve studiu, potřebujete jen pohodlné oblečení na cvičení.

Při každé lekci jsou jógové pozice kombinovány s dechovými cvičeními, se zpěvem manter a s meditacemi. Relaxujeme při gongu a často nás doprovází živá hudba Shruti boxu.

✨ Od 5. února vás zvu k on-line kurzu v Knihovně videí

který začne 5. února v Knihovně videí a bude trvat 12 týdnů.

V pondělí 5. února začneme lekcí na Zoomu, při které si  řekneme více o systému Deseti těl , o tom, jaká jsou naše silná čísla a co to znamená, naučíme se je z našeho datumu narození spočítat. Nebude chybět samozřejmě praktická část.

Zajímá vás to?

Tato úvodní lekce je jen za 22 Kč a jste zváni všichni, i když nejste členy Knihovny. Určitě se přidejte, i když nemůžete živě, dostanete z ní  záznam.

Potom už budeme každý týden probírat vždy jedno tělo, teoreticky i prakticky. 

Budeme se scházet k pravidelným lekcím na Zoomu – v pondělí hodina a půl a během týdne občas i ke kratší praxi podle mé momentální inspirace a vašeho přání. Celou dobu se budeme vzájemně podporovat, motivovat a sdílet zkušenosti ve WhatsAppové skupině.

Více informací o kurzu zde

Nemůžete se účastnit živých lekcí, ale chcete se mnou cvičit? Pak vás bude zajímat svět on-line jógy zde.

Stáhněte si některý z materiálů, které nabízím zdarma

Připomínám, že v rámci Knihovny videí  posílám každé ráno svůj „návrh, inspiraci pro vaši denní praxi“ (kriju a meditaci) pod názvem „Co si dneska zacvičím“.
Abyste prostě nemuseli nic hledat a měli to připravené. 

Pobytový jógový víkend v hotelu Studenec, Rožmberk nad Vltavou

13. – 15. října 2023

Spousta jógy – krásná příroda – dobré jídlo – relaxace – odstup od každodenních starostí – skupinka výjimečných a stejně naladěných lidí

Víkendové pobyty s jógou pořádám 2x ročně už od roku 2019, tento víkend je už osmý! Scházíme se na různých místech, někdy je výběr penzionu povedenější, někdy se moc netrefím, ale všechny tyto víkendy mají jednu společnou věc, která tam je vždy. A to je atmosféra, která je plná vzájemného propojení, radosti a sounáležitosti. Vždycky si to všichni užijeme.