Co náš čeká na jaře 2023

Rozvrh od 16. ledna 2023:

  • pondělí  budeme pokračovat v živých vysíláních ve FB skupině. Zřejmě opět od 19 hodin a budou asi trochu kratší, tak do půl hodiny, tyto lekce jsou za dobrovolný příspěvek, začneme 16. ledna,

  • úterky budou vyhrazeny kurzu Svět začíná v tobě – více se o něm dočtete zde

  • středy od 19 hodin pokračují lekce v Neplachově, Obecní úřad, cena 170 Kč, 18. ledna se můžete těšit na ukázkovou lekci (cena 100 Kč),

  • čtvrtek večer, opět od 19 hodin, si se mnou budete moci pravidelně zacvičit přes Zoom, délka 80 minut. Tyto lekce budou drop-in (ne formou kurzu, téma budu volit intuitivně), budou opět vhodné pro všechny.

V nejbližší době se můžete těšit:

🌼 čtvrtek 26. ledna Drop in lekce přes Zoom.

Pokud chceme začít měnit náš život tak, abychom mohli žít spokojeně a aby se nám dařilo ve všech oblastech, na kterých nám záleží, je potřeba tzv. ovládnout svoje panství. To znamená, že se nenecháme ovládat různými  bloky, vzorci chování a myšlení, starými zraněními a emocemi, které jsou pro nás destruktivní a které si ve velké míře neseme z dětství.

Je důležité s uvědomit důležitou věc – nemůžeme se vyléčit, dokud nepřijmeme stav, jaký zrovna teď je. Dokud nepřijmeme realitu a nepřestaneme s ní bojovat.

Protože nemůžeme změnit to, co nám máma s tátou udělali, to mělo svůj účel. My to musíme přijmout. A pak si můžeme dovolit se začít měnit a léčit se.
(z přednášky Guru Karta Singh)

A o tom bude tato lekce. Budeme uvolňovat naše ego, aby léčivý proces mohl začít.

Na lekci se můžete přihlásit zde 

🌼 31. ledna první živá lekce kurzu Svět začíná v tobě – více o něm zde

🌼 1. února živá lekce v Neplachově

 

Živé lekce v Českých Budějovicích a v Neplachově

👉 V úterý 17. ledna bude ukázková lekce v Českých Budějovicích, na kterou bude navazovat ucelený kurz 5 lekcí. Budeme se scházet 1x za 14 dní.  Pro bližší informace klikněte zde.

👉 ve středu 18. ledna  začnou lekce v Neplachově, opět ukázkovou lekcí. Každou středu v 19,00 až 20,30 hodin se budeme scházet v pěkném prostoru na Obecním úřadě, můžete přijít kdokoliv a kdykoliv, není to formou kurzu. Cena 170 Kč, platí se na místě.

Chcete být včas informováni? Nechte mi prosím svou adresu tím, že vyplníte  formulář, a já vám všechno napíšu.

Chcete být informovaní o všech novinkách?

Napište mi svůj e-mail do formuláře:

Kundaliní jóga on-line

Nemůžete se účastnit živých lekcí, ale chcete se mnou cvičit? Pak vás bude zajímat svět on-line jógy zde

Zvu vás na pravidelné víkendy s jógou, které pořádám pravidelně, většinou 2x ročně na různých místech ČR. Tyto víkendy jsou úžasné. 

V současné době žádný víkend naplánován není, ale už na tom pracuji a v dohledné době vám dám vědět, kde se sejdeme na jaře:) Zatím se můžete podívat do galerie, jak to na takových pobytech vypadá – zde.

A jestli chcete jet příště s námi, přihlaste se k odběru newsletteru a já vás budu včas informovat ⬇⬇⬇.