Co bychom měli dělat, abychom přitáhli prosperitu a hojnost do svého života? Prosperita v tradici  jógy neznamená nutně dostatek peněz, bohatství, fungující obchod, úspěch apod. Je to spíše žití v souladu s naší Duší, což nám zajistí pocit, že máme všeho dost, že je o nás postaráno, že žijeme v souladu s naším posláním, že víme, kdo jsme a jsme v přítomném okamžiku. Pokud se do tohoto stavu dostaneme, pak k nám opravdu hojnost ve všech oblastech našeho života začne proudit. Ale aby se tak stalo, je důležité mít především pevný bod středu, být uzemněný, to znamená mít otevřené první tři čakry, otevřené srdce, mít silnou neutrální mysl, být intuitivní a mít silné elektromagnetické pole – tedy energetická těla, především auru, aureolu, zářící tělo a hlavně být ve spojení se svým dechem.

Gyan Chakra kriya

Meditace Gyan Chakra krija – čistí aureolu, probouzí intuici, posiluje srdce. Doporučuje se dělat jí každý den 11 minut, můžete i dvakrát denně. Nahrávka zde

Subagh Kriya

Vyvolává bohatství vesmíru. Má pět částí, každá část stejnou dobu, buď tři, nebo 11 minut, ne více. Pouze první část meditace se může dělat samostatně.
Pokud by to někoho zajímalo – článek (v AJ), jak tuto kriju učil Yogi Bhajan zde

Meditace pro intuitivní rozpoznání příležitostí

Neuvěřitelně silná meditace pro intuitivní rozpoznání příležitostí a přitáhnutí jich do života. Yogi Bhajan říkal – Naučte tuto meditace úplně chudého člověka bez jediné koruny, pak poodstupte stranou a sledujte, co se bude dít.
Meditace má tři části, což jí činí delší. Můžete si zvolit i časově méně náročnou variantu a spojit první a druhou část, nebo první a třetí část. Třetí část k tomu naopak můžete prodloužit na 31 nebo 62 minut, všechno dle svého záměru a možností.