Prosperita, hojnost a bohatství

Co bychom měli dělat, abychom přitáhli prosperitu a hojnost do svého života? Prosperita v tradici  jógy neznamená nutně dostatek peněz, bohatství, fungující obchod, úspěch apod. Je to spíše žití v souladu s naší Duší, což nám zajistí pocit, že máme všeho dost, že je o nás postaráno, že žijeme v souladu s naším posláním, že víme, kdo jsme a jsme v přítomném okamžiku. Pokud se do tohoto stavu dostaneme, pak k nám opravdu hojnost ve všech oblastech našeho života začne proudit. Ale aby se tak stalo, je důležité mít především pevný bod středu, být uzemněný, to znamená mít otevřené první tři čakry, otevřené srdce, mít silnou neutrální mysl, být intuitivní a mít silné elektromagnetické pole – tedy energetická těla, především auru, aureolu, zářící tělo a hlavně být ve spojení se svým dechem.

11-denní výzva pro přitáhnutí si hojnosti a prosperity do života. Vše zhruba 40 minut, můžete si to rozdělit na kriju a meditaci, pak je to kratší.

Co bychom měli dělat, abychom přitáhli prosperitu a hojnost do svého života? Prosperita v tradici jógy neznamená nutně dostatek peněz, bohatství, fungující obchod, úspěch apod. Je to spíše žití v souladu s naší duší, což nám zajistí pocit, že máme všeho dost, že je o nás postaráno, že víme, kdo jsme a žijeme v souladu sami se sebou, jsme v přítomném okamžiku. A když budeme uzemnění (budeme mít otevřené spodní čakry, budeme napojeni na neutrální mysl a spojeni s dechem, rozvineme intuici, odstraníme podvědomé programy a různé bloky a budeme mít silná energetická těla, pak k nám vše, co potřebujeme, může přijít.:) Úroveň 1