TANTRICKÁ NUMEROLOGIE – KURZ

Zvu vás do kurzu 

TANTRICKÁ NUMEROLOGIE,

který začal 5. února v Knihovně videí a bude trvat 12 týdnů.

Můžete se přidat kdykoliv, všechny lekce a informace jsou v Knihovně k dispozici.

V pondělí 5. února jsme začali webinářem na Zoomu, při kterém jsme si  řekli více o systému Deseti těl, o tom, jaká jsou naše silná čísla a co to znamená, naučili jsme se je z našeho datumu narození spočítat. A nechyběla ani praktická část.

Zajímá vás to?

Napište si o záznam, jen za 22 Kč.

 

Od pondělí 12. 2. 2024 už budeme každý týden probírat vždy jedno tělo, teoreticky i prakticky. 

Budeme se scházet k pravidelným lekcím na Zoomu – v pondělí hodina a půl a během týdne občas i ke kratší praxi podle mé momentální inspirace a vašeho přání. Celou dobu se budeme vzájemně podporovat, motivovat a sdílet zkušenosti ve WhatsAppové skupině.

 

Tantrická numerologie nám umožňuje nejen líp se poznat, ale také nás umí nasměrovat, a to zcela prakticky a konkrétně přes systém Deset těl vědomí.

To není pro většinu z vás nic nového, hodně informací se dá i krásně dohledat na internetu. Já většinu věcí znala už ze školy, něco mi sedělo, něco ne, moc jsem to neřešila.

Teprve s absolvováním kurzu Sat Guru Kaur vloni v září mi hodně věcí dosedlo. Od té doby mi čísla běží hlavou, zjišťuji další souvislosti (hlavně co se týče mě, ale i mých blízkých). 

Nejvíc se mi na tom všem líbí, že mám jasný návod, co dělat, co cvičit, jakou dělat meditaci. A funguje to.

Rozhodla jsem se kurz udělat v rámci Knihovny, protože tam máme k dispozici většinu potřebných krijí a meditací na videu, takže si můžete lekce na Zoomu doplnit individuálně podle nich. Protože do lekcí se všechno nevejde, ty jsou jen takovým vodítkem.

Chci sdílet opravdu zajímavé poznatky a ráda bych, aby se dostaly mezi co nejvíc lidí.

«Yogi Bhajan objevil systém Deseti těl, když cestoval po Indii. Jedná se o velmi ucelený a logický systém. Pokud  dokážete úspěšně jednat prostřednictvím těchto jednotlivých těl, vznikne paradigma úspěchu. Jedná se o model růstu člověka. S využitím numerologie můžete rozpoznat svoje silné a slabé stránky, a dostanete možnost se zdokonalovat a více rozumět sobě samým.“

Nirvair Singh Khalsa

V tradici Kundalini jógy podle Yogi Bhajana máme nejen fyzické tělo, ale také tři těla mentální (Negativní mysl, Pozitivní mysl a Neutrální mysl) a šest energetických (Duše, Aureola, Aura, Pránické tělo, Jemněhmotné tělo a Zářivé tělo).

Tato těla vlastně představují silné schopnosti naší psyché. Každé tělo má zvláštní dar, který se projevuje, když je silné, a určité nedostatkové tendence, které se projeví, je-li slabé. Naše schopnosti a kvality, náš formát závisí na rovnováze našich Deseti těl. Toto pochopení nám dá možnost lépe porozumět sami sobě, svým potřebám, návykům, způsobu myšlení a  přístupu k ostatním lidem.

Staňte se členy Knihovny videí a mějte přístup k celému kurzu v rámci členství:

Cena 990 Kč/měsíc

 

Cena 2900 Kč/6 měsíců

 

Cena 4900 Kč/rok (možnost 4 splátek)