Vítejte na stránce Knihovny videí.

„Učitel vám může otevřít dveře, ale vstoupit musíte sami“.

Cena 990 Kč/měsíc 

Cena 2900 Kč/6 měsíců

 

Cena 4900 Kč/rok (možnost 4 splátek)

 

Co získáte členstvím v Knihovně:
– přístup k více jak 150 videím s krijemi a meditacemi, která jsou tematicky rozřazená a označená.
– funkce filtru pro výběr osobní praxe
– přístup k záznamům 4 workshopů Guru Rattany,
– přístup k záznamům lekcí přes Zoom,
– účast zdarma na všech kratších i delších lekcích přes Zoom, ke kterým se scházíme pravidelně i nepravidelně a ze kterých je pořizován záznam,
– jako člen komunity pocítíte výraznou motivaci a podporu pro vaši pravidelnou jógovou praxi.
Od roku 2024 budou i všechny nové kurzy probíhat v rámci Knihovny za případný dobrovolný příspěvek.
S koupí členství na půl roku nebo na rok  dostáváte garanci na 11%, resp. 15% slevu na každé další půlroční nebo roční členství (pokud si ho zakoupíte do 14 dnů od skončení předchozího).

S jógou je to jako se vším, čím lepší výsledky chceme, čím rychleji chceme růst a transformovat se, tím větší disciplína, úsilí a oddanost našemu záměru se po nás žádá.

Možností jak a kde praktikovat je spousta.
Nabízejí se živé lekce, lekce on-line i videolekce. Každému vyhovuje něco jiného a každý způsob má jiné přednosti i nedostatky.

Praktikovat jógu o samotě doma sice nenahradí zážitek ze živé lekce nebo jógového pobytu, ale je to možnost, jak dát své praxi maximum. Těžko můžeme každý den jezdit někam na živé lekce nebo se účastnit lekcí na Zoomu. Ale když se chceme ponořit do své praxe hlouběji, když chceme na sobě pracovat, pak je každodenní praxe, ať už jakákoliv, nutná.

„Ahoj Hani, moc děkuji za krásných 40 dní jógy. Na začátku jsem si myslela, že 40 dní v kuse nedám, ale po polovině jsem přestala dny počítat, ranní cvičení se pro mě staly milým rituálem, na který jsem se každý den těšila. Vstávala jsem s radostí! Kombinace cvičení a meditace úžasná! Každé cvičení přineslo zajímavý den, celkově mi výzva dala větší sílu, ukotvení, trpělivost, radost, vyrovnanost v každodenním životě! I nepříjemné věci se překonávají s lehkostí, vidím je jako pomíjivé a tím zůstávám v klidu. Mé okolí říká, že víc zářím:! Těžko se to popisuje, ale ty mi rozumíš. Těším se na další výzvy a moc děkuji za úžasné vedení!“ Šárka
„Pěkný večer Hanko. Děkuji za možnost pobýt v Knihovně, skvělý zážitek! Tolik témat, videí, inspirace! Něco takového jsem si představovala! Zapojila jsem se i do probíhající výzvy a cvičení mi moc sedlo obsahem i délkou. Líbí se mi jak je to pestré, každý den jsem se těšila na nové video! Takže bych si ráda koupila roční členství! Těším se a díky moc!“  Klára

Co v Knihovně najdete:

 

TANTRICKÁ NUMEROLOGIE – nový kurz od 5. února

«Yogi Bhajan objevil systém Deseti těl, když cestoval po Indii. Jedná se o velmi ucelený a logický systém. Pokud  dokážete úspěšně jednat prostřednictvím těchto jednotlivých těl, vznikne paradigma úspěchu. Jedná se o model růstu člověka. S využitím numerologie můžete rozpoznat svoje silné a slabé stránky, a dostanete možnost se zdokonalovat a více rozumět sobě samým.“

Nirvair Singh Khalsa

Bližší informace o kurzu ZDE

 

ČAKRY:  OD  ZEMĚ  KE  HVĚZDÁM 

 

Velký videokurz, ve kterém se každé čakře věnujeme opravdu podrobně. 

Najdete zde 40denní výzvu a další videa, která vám umožní lépe pochopit a pocítit na vlastním těle, jak tato energetická centra fungují a jak nás ovlivňují, jak ovlivňují náš život.

“Život člověka  je plně založen na čakrách. Z učení o nich se stala věda a na jejím základě se zrodila Kundaliní jóga.” Yogi Bhajan

Čakry jsou energetická centra, přes která vnímáme svět kolem nás a zároveň přes ně s okolním světem komunikujeme. To, jak jsou čakry vyrovnané, silné a otevřené, určuje, nakolik harmonický, komfortní a vědomý život žijeme.

Kundaliní jóga disponuje mnoha nástroji, které odstraňují bloky v čakrách tak, aby v nich energie mohla volně proudit a my nemuseli zažívat a řešit různé “přehmaty a nezdary” jak na mentální, tak na fyzické úrovni.

Letní program, určený především (ale nejenom) pro ženy, ve kterém
budeme cvičit a meditovat podle videí, která budou zaměřená na hormonální systém, trávení, očistu vnitřních orgánů, emoční rovnováhu.
Ráda bych se také zaměřila na videa krátká, s technikami, které můžete udělat za pár minut a máte hotovo.:)

A dozvíte se i různé tipy z KJ třeba ohledně potravin a stravy, doporučených receptů, diet apod.

Být vnímavý sám k sobě, znát sebe, pozorovat, co mi přináší dobrý pocit, pocit radosti a být s tím pro danou chvíli v pohodě. Nesnažit se natlačit do nějakých norem, škatulek, doporučení, norem. Dovolit si se uklidnit a vědět, že pro tento moment to tak smí být.

A k tomu nás můžou dovést techniky pro snížení stresu, posílení nervového systému, posílení neutrální mysli, posílení aury, regeneraci mozku. Pak se bloky a emoce můžou začít rozpouštět a srdce otevírat.

A my můžeme být v integritě a interagovat s okolním světem z pozice toho, kým jsme. 

Série workshopů Guru Rattany Kouzlo Kundaliní – Hluboká úroveň – Level Deep (2023)

Tyto workshopy se konají od začátku letošního roku každý měsíc.  Využívají energie magického roku, kdy se Jupiter nachází v Býku (květen 2023 až květen 2024).

Jupiter představuje podstatu naší duchovní cesty, otevírání se příležitostem a štěstí. – Býk se zaměřuje na pohodu, uspokojování našich potřeb a radost z našeho lidského prožitku na Matce Zemi.a Guru Rattana nás v nich učí :

– jak pracovat s jemněhmotnými energiemi v těle a jak být k těmto energiím vnímavý, 

– jak otevřít kanál neutrální mysli a nenechat se strhnout tím, co nám říká naše mysl racionální,

– jak se spojit se svou duší.

Když se zlepší naše dovednost vnímat sám sebe, techniky Kundaliní jógy se stanou mnohem efektivnější.

K dispozici je vám workshop z února, března, dubna a června, postupně na sebe navazují.
Přístup Guru Rattany je hodně jemný a laskavý, není to žádný vojenský dril, hodně věcí krásně vysvětluje a v podstatě inovuje.

Určitě doporučuji zhlédnout.

Pro vstup do členské sekce klikněte na obrázek 🙂

Jednotlivé workshopy nebo celý balíček si můžete koupit i samostatně.

JARNÍ (re)START

40 dní od 11. dubna jsme každé ráno cvičili živě. Téma bylo stále stejné jako celé jaro -Krystalizace našeho já.

Každý den nás provázela 11x opakovaná Mul mantra a také meditace 3minutové Har pro hojnost a bohatství.

Vysílání trvala zhruba 40 minut a byla streamována do FB skupiny Hankaonline, tam je najdete.

Pro vstup do členské sekce klikněte na obrázek 🙂

Celkem 20 1,5hodinových lekcí, které doplňují program ČAKRY A MY. 

U každé lekce je vždy podrobný popis pod videem.

15. ledna jsme začali 11denní skupinovou sadhanu s meditací Param Karam Dharam krijou. 
Meditací, která ve vašem životě rozbourá bloky a prosperitu posune na vyšší úroveň. Váš život bude plynout tak, jak má.
Posílíte svůj magnetismus, záři, ukáže se vám vaše poslání.

Najdete si 11 minut každý den pro sebe?

Vstup na stránku (pro členy)

40denní výzva, která trvala od začátku prosince 2022 do půlky ledna 2023 a ve které jsme se ladili na aktuální energie toho kterého dne a na začátku roku 2023 jsme vytvářeli vibrace a budovali základy pro celý rok, pro to, abychom v novém roce prosperovali. 

👉Výzvu jste nestihli?
Nevadí, může se vám stát vodítkem pro vaši praxi kdykoliv se k ní dostanete, a praxi kterou jsme dělali prvních 12 dní v roce pak můžete využít i pro prvních 12 dní po vašich narozeninách.

Víte, že prvních 12 dní v roce v sobě nese vibrace jednotlivých budoucích měsíců? Že v těchto dnech pokládáme základy pro 12 základních sfér našeho života, které odpovídají 12 astrologickým znamením a 12 domům v horoskopu?

A jak je to konkrétně?
Pondělí – planeta Měsíc – Emoce
Úterý – planeta Mars – energie, konflikt
Středa – planeta Merkur – obchodní komunikace
Čtvrtek – planeta Jupiter – expanze, hluboké myšlenky
Pátek – planeta Venuše – láska, smyslnost
Sobota – planeta Saturn – karma, omezení, disciplína
Neděle – planeta Slunce – čistota, vlastní energie

 

ŽIVOT V HOJNOSTI A PROSPERITĚ

Téma podzimu 2022, ve kterém se budeme věnovat nervovému systému, odstraňování strachu, uvědomování si osobní identity, posilování sebevědomí, sebelásky a sebehodnoty, odstraňování bloků, posilování intuice, dovednosti komunikovat, budeme se věnovat našim energetickým tělům včetně zářícího těla,budeme se ladit na esenci naší duše.

Každý týden až do konce listopadu na vás bude čekat video s krijou a s meditací. 

Přístup k videím (pro členy)

 

Videa z programu najdete veřejně na YouTube, ale všechna jsou ve zkrácené verzi.

V Knihovně videí si můžete větší část krijí zacvičit ve verzi delší nebo plné.

Pro členy Knihovny je opět připravena možnost automatického každodenního zasílání videí e-mailem.

 

Soubor 24 starších videí, vlastně většinou mých počátečních, zaměřených na hormonální a lymfatický systém, nervový systém, omlazení a fyzickou krásu.

 

Cena 990 Kč/měsíc

Cena 2900 Kč/6 měsíců

Cena 4900 Kč/rok (možnost 4 splátek)

Jiřinka S.:
Milá Hanko, sama víš, že s Tebou praktikuji jógu už hodně dlouho. Sleduji, jak se úroveň tvých lekcí zvyšuje a jsem naprosto nadšená z Tvého způsobu učení. Kundalini jóga je součástí mého života a díky Tvé knihovně videí je jóga vlastně můj život. Je tam tolik nádherných lekcí s různými tématy, že si vyberu vždy. Jsem Ti vděčná, děkuji Ti a těším se na další Tvůj (náš) růst. 
Ladka B.:
Ahoj Haničko, děkujeme ti za všechno, co pro nás děláš. Tvé krije jsou úžasné, moc mě dobíjí. Před vánoci jsem myslela, že už nemůžu dál ani v práci ani doma. Od té doby co s tebou cvičím se všechno mění: já mám více energie, jsem klidnější, méně unavená, tělo se mi zpevňuje….no prostě vše je na dobré cestě. Ještě jednou moc děkuji. Ahojky Laďka
Šárka K.:
Hani, děkuji za úžasné lekce, díky kterým se cítím v nejlepší fyzické kondici, v jaké jsem nebyla ani ve 20 :), ale hlavně má cvičení neuvěřitelný vliv na duševní pohodu a vnitřní sílu, díky které člověk zvládne lépe vše co přichází ať už v práci nebo soukromí. Všechny účinky se nedají popsat, musí to každý vyzkoušet….
 
Ahoj Hani, moc děkuji za krásných 40 dní jógy. Na začátku jsem si myslela, že 40 dní v kuse nedám, ale po polovině jsem přestala dny počítat, ranní cvičení se pro mě staly milým rituálem, na který jsem se každý den těšila. Vstávala jsem s radostí! Kombinace cvičení a meditace úžasná! Každé cvičení přineslo zajímavý den, celkově mi výzva dala větší sílu, ukotvení, trpělivost, radost, vyrovnanost v každodenním životě! I nepříjemné věci se překonávají s lehkostí, vidím je jako pomíjivé a tím zůstávám v klidu. Mé okolí říká, že víc zářím:! Těžko se to popisuje, ale ty mi rozumíš. Těším se na další výzvy a moc děkuji za úžasné vedení!

Pokud nemáte s Kundaliní jógou žádné zkušenosti, podívejte se prosím před tím, než začnete cvičit, na tato videa:

Malá poznámka k mým čtyřnohým kamarádům

Občas si zřejmě v některém z mých videí všimnete, že se tam mihne nějaký chlupáč. Bude to buď retrívr Oliver, fenka anglického buldoka Bugi, nebo jedna z koček – Majda nebo Eržina. V touze po dokonalosti jsem samozřejmě s jejich přáním také se zúčastnit bojovala. Ale pak jsem si řekla, že všichni čtyři ke mně prostě patří a pokud se je budu snažit vytěsnit, půjdu proti sobě (nehledě na to, že při nahrávání doma jde o úkol zcela nemožný). Takže jsem skutečnost, že buď někdo spí na křesle, pobíhá po místnosti, šplhá mi na klín nebo se minimálně ozývá chrápání, nakonec přijala a je tedy nedílnou součástí mých videí i lekcí online. 🙂