Vítejte na stránce Knihovny videí.

„Učitel vám může otevřít dveře, ale vstoupit musíte sami“.

Cena 590 Kč/měsíc

 

Cena 2700 Kč/6 měsíců

Cena 4600 Kč/rok (možnost 4 splátek)

S jógou je to jako se vším, čím lepší výsledky chceme, čím rychleji chceme růst a transformovat se, tím větší disciplína, úsilí a oddanost našemu záměru se po nás žádá.

Možností jak a kde praktikovat je spousta.
Nabízejí se živé lekce, lekce on-line i videolekce. Každému vyhovuje něco jiného a každý způsob má jiné přednosti i nedostatky.

Praktikovat jógu o samotě doma sice nenahradí zážitek ze živé lekce nebo jógového pobytu, ale je to možnost, jak dát své praxi maximum. Těžko můžeme každý den jezdit někam na živé lekce nebo se účastnit lekcí na Zoomu. Ale když se chceme ponořit do své praxe hlouběji, když chceme na sobě pracovat, pak je každodenní praxe, ať už jakákoliv, nutná.

A proto je tu Kundaliní knihovna. Najdete v ní videa tematicky uspořádaná s potřebnými informacemi tak, abyste si mohli vybrat přesně to, na čem chcete pracovat a kolik své praxi chcete věnovat času.

A konkrétně?

Být vnímavý sám k sobě, znát sebe, pozorovat, co mi přináší dobrý pocit, pocit radosti a být s tím pro danou chvíli v pohodě. Nesnažit se natlačit do nějakých norem, škatulek, doporučení, norem. Dovolit si se uklidnit a vědět, že pro tento moment to tak smí být.

A k tomu nás můžou dovést techniky pro snížení stresu, posílení nervového systému, posílení neutrální mysli, posílení aury, regeneraci mozku. Pak se bloky a emoce můžou začít rozpouštět a srdce otevírat.

A my můžeme být v integritě a interagovat s okolním světem z pozice toho, kým jsme. 

Workshopy –

– Síla a krása uvnitř z 5. 2. 2023 

– Aktivace vnitřní síly s Kundaliní jógou z  5. 3. 2023

 

Chci vědět víc

Cena 590 Kč/měsíc

 

Cena 2700 Kč/6 měsíců

Cena 4600 Kč/rok (možnost 4 splátek)

Dále v Knihovně najdete:

Celkem 20 1,5hodinových lekcí, které doplňují program ČAKRY A MY. 

U každé lekce je vždy podrobný popis pod videem.

15. ledna jsme začali 11denní skupinovou sadhanu s meditací Param Karam Dharam krijou. 
Meditací, která ve vašem životě rozbourá bloky a prosperitu posune na vyšší úroveň. Váš život bude plynout tak, jak má.
Posílíte svůj magnetismus, záři, ukáže se vám vaše poslání.

Najdete si 11 minut každý den pro sebe?

Vstup na stránku (pro členy)

40denní výzva, která trvala od začátku prosince 2022 do půlky ledna 2023 a ve které jsme se ladili na aktuální energie toho kterého dne a na začátku roku 2023 jsme vytvářeli vibrace a budovali základy pro celý rok, pro to, abychom v novém roce prosperovali. 

👉Výzvu jste nestihli?
Nevadí, může se vám stát vodítkem pro vaši praxi kdykoliv se k ní dostanete, a praxi kterou jsme dělali prvních 12 dní v roce pak můžete využít i pro prvních 12 dní po vašich narozeninách.

Víte, že prvních 12 dní v roce v sobě nese vibrace jednotlivých budoucích měsíců? Že v těchto dnech pokládáme základy pro 12 základních sfér našeho života, které odpovídají 12 astrologickým znamením a 12 domům v horoskopu?

A jak je to konkrétně?
Pondělí – planeta Měsíc – Emoce
Úterý – planeta Mars – energie, konflikt
Středa – planeta Merkur – obchodní komunikace
Čtvrtek – planeta Jupiter – expanze, hluboké myšlenky
Pátek – planeta Venuše – láska, smyslnost
Sobota – planeta Saturn – karma, omezení, disciplína
Neděle – planeta Slunce – čistota, vlastní energie

 

ŽIVOT V HOJNOSTI A PROSPERITĚ

Téma podzimu 2022, ve kterém se budeme věnovat nervovému systému, odstraňování strachu, uvědomování si osobní identity, posilování sebevědomí, sebelásky a sebehodnoty, odstraňování bloků, posilování intuice, dovednosti komunikovat, budeme se věnovat našim energetickým tělům včetně zářícího těla,budeme se ladit na esenci naší duše.

Každý týden až do konce listopadu na vás bude čekat video s krijou a s meditací. 

Přístup k videím (pro členy)

 

Rozsáhlý program, ve kterém se každé čakře věnujeme několik týdnů (2 – 4).

Celkem program obsahuje na 60 videí rozdělených do 17 týdnů.

Na videích najdete krije a meditace včetně jógy na židli a  záznamem živého vysílání ve FB skupině a také spoustu informací.

Pro členy nabízím možnost automatických e-mailů, kdy vám každý týden v pondělí přijde do mailu praxe na celý týden.

Rozzáři se – 40denní program

Videa z programu najdete veřejně na YouTube, ale všechna jsou ve zkrácené verzi.

V Knihovně videí si můžete větší část krijí zacvičit ve verzi delší nebo plné.

Pro členy Knihovny je opět připravena možnost automatického každodenního zasílání videí e-mailem.

 

Soubor 24 starších videí, vlastně většinou mých počátečních, zaměřených na hormonální a lymfatický systém, nervový systém, omlazení a fyzickou krásu.

 

Cena 590 Kč/měsíc

Cena 2700 Kč/6 měsíců

Cena 4600 Kč/rok (možnost 4 splátek)

Jiřinka S.:
Milá Hanko, sama víš, že s Tebou praktikuji jógu už hodně dlouho. Sleduji, jak se úroveň tvých lekcí zvyšuje a jsem naprosto nadšená z Tvého způsobu učení. Kundalini jóga je součástí mého života a díky Tvé knihovně videí je jóga vlastně můj život. Je tam tolik nádherných lekcí s různými tématy, že si vyberu vždy. Jsem Ti vděčná, děkuji Ti a těším se na další Tvůj (náš) růst. 
Ladka B.:
Ahoj Haničko, děkujeme ti za všechno, co pro nás děláš. Tvé krije jsou úžasné, moc mě dobíjí. Před vánoci jsem myslela, že už nemůžu dál ani v práci ani doma. Od té doby co s tebou cvičím se všechno mění: já mám více energie, jsem klidnější, méně unavená, tělo se mi zpevňuje….no prostě vše je na dobré cestě. Ještě jednou moc děkuji. Ahojky Laďka
Šárka K.:
Hani, děkuji za úžasné lekce, díky kterým se cítím v nejlepší fyzické kondici, v jaké jsem nebyla ani ve 20 :), ale hlavně má cvičení neuvěřitelný vliv na duševní pohodu a vnitřní sílu, díky které člověk zvládne lépe vše co přichází ať už v práci nebo soukromí. Všechny účinky se nedají popsat, musí to každý vyzkoušet….
 

Pokud nemáte s Kundaliní jógou žádné zkušenosti, podívejte se prosím před tím, než začnete cvičit, na tato videa:

Malá poznámka k mým čtyřnohým kamarádům

Občas si zřejmě v některém z mých videí všimnete, že se tam mihne nějaký chlupáč. Bude to buď retrívr Oliver, fenka anglického buldoka Bugi, nebo jedna z koček – Majda nebo Eržina. V touze po dokonalosti jsem samozřejmě s jejich přáním také se zúčastnit bojovala. Ale pak jsem si řekla, že všichni čtyři ke mně prostě patří a pokud se je budu snažit vytěsnit, půjdu proti sobě (nehledě na to, že při nahrávání doma jde o úkol zcela nemožný). Takže jsem skutečnost, že buď někdo spí na křesle, pobíhá po místnosti, šplhá mi na klín nebo se minimálně ozývá chrápání, nakonec přijala a je tedy nedílnou součástí mých videí i lekcí online. 🙂