Jóga on-line – propojeni na dálku

– Bydlíte daleko a nemůžete přijít na živé lekce?
– Nechce se vám nikam cestovat?
– Chcete se spojit s dalšími úžasnými lidmi nehledě na vzdálenost mezi vámi/námi?
– Chcete svou jógovou praxi doplnit a obohatit tak, aby byla kompletní?

Všechno, co nabízím on-line, je rozděleno do 3 produktů, které se vzájemně doplňují a podporují. Ve všem se vždy věnujeme jednomu tématu a vy si můžete vybrat a všechno zkombinovat podle toho,  jaké máte možnosti, kam se chcete s Kundaliní jógou dostat a co od ní čekáte. 

Živá vysílání ve FB skupině (není podmínkou mít Facebook)

Každý týden, počínaje pondělím 16. ledna, v 19 – 19,30 hodin, si můžete zacvičit při živém vysílání ve skupině Hankaonline. Streamování jde přes Zoom, takže pokud nemáte Facebook, můžete být připojeni přímo přes Zoom. Jedná se o kratší lekce do půl hodiny, ze kterých je pořizován záznam. Ten posílám e-mailem, také ho většinou jej uveřejňuji na YouTube a zůstává ve skupině.

Jsou k dispozici všem, dobrovolný příspěvek je vítaný.

Je to hlavně vhodné řešení pro ty z vás, kdo se s Kundaliní jógou teprve seznamujete, chcete si ji osahat, netroufáte si anebo nechcete cvičit samostatně jen podle videí a nechcete se zatím ani pouštět do delších kurzů. 

Kundaliní knihovna videí

Najdete zde velké množství kratších i delších videolekcí s krijemi a meditacemi, zalíbily se mi různé výzvy, zkrátka snažím se, abyste měli motivaci ke cvičení doma. Videa jsou členěna podle tématu a jsou doplněna popisem konkrétní krije/meditace, odkazem na hudbu a dalšími informacemi, které mě k tomu napadnou.

Knihovna je zamýšlena jako takový základ pro samostatné praktikování doma.
Hodí se jak pro ty z vás, kdo si chcete zacvičit jen občas podle chutě a nálady, tak pro vás, kdo chcete jít do hloubky a intenzivně na sobě pracovat prostřednictvím každodenní praxi.

Poskytne vám dostatek materiálu
– kdykoliv máte trochu času a chcete si zacvičit,
– když se chcete věnovat nějakému tématu hlouběji, chcete na něčem víc zapracovat,
– chcete si vybudovat pravidelnou (nejlépe každodenní) praxi.

Také ji vnímám jako doplnění živých lekcí a lekcí přes Zoom, nová videa se tematicky víceméně shodují s dalšími lekcemi.

Chci vědět víc

Jarní kurz Svět začíná v tobě

Kurz bude mít 5 lekcí, takže bude kratší, a bude koncipovaný tak, aby byl přínosný jak pro začátečníky, tak pro vás, kdo už cvičíte déle. Budeme si povídat o kundaliní energii, hledat svoje poslání, posilovat sebelásku a navazovat vztah se svou duší. Budeme mluvit o síle ženské energie. Pročistíme a rozzáříme auru,  otevřeme srdce a posílíme intuici. 

Kurz bude probíhat paralelně naživo v Českých Budějovicích a on-line přes Zoom. Můžete se rozhodnout jen pro živé lekce, nebo jen pro Zoom, anebo obojí, ceny, bližší informace a možnost si kurz koupit najdete zde

 

Pokud vám něco není jasné, kdykoliv mi prosím zavolejte a domluvíme se, poradím vám a všechno vysvětlím.

O všem, co se aktuálně chystá a co by vás mohlo zajímat posílám pravidelně e-maily. Dejte mi prosím svou adresu a budete o všem vědět.🙏

Pokud nemáte s Kundaliní jógou žádné zkušenosti, podívejte se prosím před tím, než začnete cvičit, na tato videa:

Tutoriály