Pobytový jógový víkend v hotelu Studenec, Rožmberk nad Vltavou

13. – 15. října 2023

Spousta jógy – krásná příroda – dobré jídlo – relaxace – odstup od každodenních starostí – skupinka výjimečných a stejně naladěných lidí

Víkendové pobyty s jógou pořádám 2x ročně už od roku 2019, tento víkend je už osmý! Scházíme se na různých místech, někdy je výběr penzionu povedenější, někdy se moc netrefím, ale všechny tyto víkendy mají jednu společnou věc, která tam je vždy. A to je atmosféra, která je plná vzájemného propojení, radosti a sounáležitosti. Vždycky si to všichni užijeme.   

Tentokrát vás zvu na překrásné místo uprostřed Šumavské přírody – do hotelu Studenec u Rožmberka nad Vltavou, v termínu 13. – 15. října 2023.

Hotel budeme mít celý pro sebe. Cvičit budeme v krásném plně vybaveném jógovém sále s podlahovým topením, k jídlu bude vegetariánská plná penze (koukněte na jídení lístek zde). Počasí by mohlo být ještě hezké, v tom případě si můžeme zacvičit nebo zameditovat na místě s úžasnou vyhlídkou 360°. A k dispozici je i sauna.

Stránky hotelu 
Instagram
Facebook

Začátek v pátek odpoledne v 17 hodin, konec v neděli dopoledne.

Cena je 4 400 Kč a zahrnuje
– ubytování 2 noci a vegetariánské jídlo (2x večeře, 2x snídaně a 1x oběd),
– minimálně 5 prodloužených lekcí Kundaliní jógy (pátek večer, sobota ráno, sobota přes den, sobota navečer, neděle ráno). 

Celý víkend nás bude provázet jedno téma, ale to se vynoří vždy až těsně před začátkem:) Takže to ještě budu upřesňovat, ale zřejmě bude víkend věnovaný tantrické numerologii.  

 Jisté je, že si užijeme jak fyzické cvičení, tak hlubší meditace, ke kterým se při běžných lekcích moc nedostaneme, budeme hodně zpívat i relaxovat. V sobotu ráno nás čeká Vodnářská sadhana. A provázet nás bude moje hra na gong a na hudební nástroj shruti box.

Tyto víkendy nejsou jen o tom, že se odpojíte a odpočinete si od běžných starostí, ale jsou také o osobní transformaci. Jsou velmi hluboké a povznášející.

Program:

  • Pátek v 17,00 hod. zahájení, přivítání, lekce jógy 2 hodiny, večeře

  • sobota v 6,00 hod. Vodnářská sadhana do 8,30, snídaně,

  • sobotní program přes den bude upřesněn,

  • sobota v 16,30 – 18,30 hod lekce, večeře,

  • neděle v 6,30 – 9,00 lekce, snídaně.

Pro závazné přihlášení vás poprosím o zálohu 1000 Kč. Záloha je nevratná. Zbytek ceny je splatný nejpozději týden před začátkem pobytu.

Číslo účtu 298018894/0300

Moc se na vás těším ! 🙂

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments