Prosperující já – program on-line

Učiňte svůj život bohatým a naplněným a otevřete se vesmírnému proudu hojnosti 

 

On-line program přes Zoom
od 6. září do  22. listopadu 2022 každé úterý 19,00 až 20,30 hodin

Prosperita začíná uvnitř, je to stav mysli, našeho vnitřního nastavení. Když se spojíme s vnitřním postojem, že všeho je pro nás dost,  začneme důvěřovat životu, že všechny naše potřeby budou vždycky uspokojeny, naplníme se pocitem dostatku a budeme v souladu s naší duší, pak k nám začne bohatství Vesmíru téct neomezeným proudem. 

Zvu vás k tříměsíčnímu programu, který je určen především  pro ty, kdo mají o Kundaliní jógu hluboký zájem, chtějí se do ní ponořit a chtějí větší posun a výsledky.

Není nutný žádný stupeň pokročilosti, ale spíš nadšení, oddanost, záměr a závazek.

Mým cílem je vytvořit skupinu, ve které budeme energeticky propojeni po celou dobu. Já budu držet prostor, energii, abyste mohli praktikovat i v době mimo lekce. Uděláme si společnou skupinovou sadhanu, kterou si bude dělat každý doma samostatně, ale dám vám i další návrhy, pokud budete chtít praktikovat víc nebo něco speciálního, vymyslíme něco klidně i individuálně pro každého z vás.

Jedná se o lekce přes Zoom, 

scházet se budeme pravidelně 1x týdně v úterý od 19,00 – 20,30 hodin a 1x za měsíc v neděli (termín bude na dohodě s účastníky).

Začínáme v úterý 6. 9. 2022 a končíme 22. 11. 2022 (15  lekcí).

 

 

V lekcích se určitě zaměříme na
– posilování nervového systému,
– odstraňování strachu,
– uvědomování si osobní identity, posilování sebevědomí, sebelásky a sebehodnoty,
– odstraňování bloků,
– posilování intuice,
– dovednost komunikovat,
– budeme se věnovat našim energetickým tělům včetně zářícího těla,
– budeme se ladit na esenci naší duše.

Kromě samotné praxe si budeme povídat o hojnosti, dostatku, prosperitě a penězích z pohledu KJ, co o nich říkal Yogi Bhajan, mám i nějaké historky z jeho života, rozebereme i učení Síkhské Dharmy v této oblasti.

Bude čas i na sdílení, když budete chtít.

Pro ty, kdo si zakoupíte celý program (ne jednorázové lekce), je vytvořena členská sekce, kde najdete nejen záznamy lekcí, ale další povídání, náměty, podněty a informace:) Přístup do této sekce vám zůstává napořád.

Můžete k tomu všemu přistoupit i jako k jednorázovým lekcím, i si je jednorázově kupovat za stejnou cenu jako je cena lekcí v rámci programu 180/členové Knihovny a 220/nečlenové,  ale nebudete mít přístup do členské sekce, nebudete mít tu nadstavbu, o které mluvím výše, bude to jen prostě samostatná lekce, nezískáte benefity celého komplexního programu. K dispozici budete mít ale záznam z lekce, který vám pošlu e-mailem.

S každým z vás se můžu domluvit individuálně, do jaké míry se chce své praxi po tyto 3 měsíce věnovat. Jestli si nejste jistí, můžeme to také zkonzultovat telefonicky, kdykoliv, a domluvit se. 

Cokoliv vás napadne, ptejte se.

Cena programu:

 pro členy Knihovny (členství na půl roku nebo rok)  2700 Kč/ pro nečleny Knihovny 3300 Kč
 a platbu si můžete rozdělit na 3 měsíční splátky

V ceně je seriál 11 meditací Hojnost všude, který právě proběhl. Pokud jste se jej účastnili a kupovali si ho zvlášť, můžete použít  pro nákup podzimního programu Prosperující já slevový kód -555. (Pozor, funguje jen u varianty bez splátek, pokud chcete splátky, tak mi prosím napište a domluvíme se, jak to technicky vyřešit).

Zakoupit si program můžete vlastně kdykoliv, ale samozřejmě, čím dřív, tím míň vám toho uteče:)

Tlačítka pro koupi:

Cena jednorázové lekce 180 Kč/členové knihovny a 220 Kč/nečlenové. Jednorázovou lekci si můžete koupit zde, po uhrazení dostanete link pro připojení se a také vám pak automaticky pošlu e-mail se záznamem.