HOJNOST VŠUDE
– 11dílný seriál meditací

Kundaliní jóga má rozsáhlou kolekci učení, která jsou zaměřená přímo na peníze, bohatství, úspěch, podnikání, prodej a prosperitu celkově. Ráda bych vás s 11 takovými meditacemi ráda seznámila.

 Tyto meditace mají sílu odemknout náš nejvyšší  potenciál, pomoci nám být úspěšnými a prosperujícími a dostávat v životě všechno co potřebujeme bez toho, abychom o to museli žádat.  Protože hojnost a prosperita přichází skrz naši duši, tvoříme ji zevnitř ven.

A jak to funguje?

Meditace

🌼 čistí podvědomí a odbourávají různé bloky, které brání v toku hojnosti,

🌼 posilují auru, aureolu a hlavně zářící tělo, které dává naší duši extra třpyt a nám odvahu a nebojácnost, a jehož silou si přitahujeme nepřetržitý úspěch,

🌼 zvyšují intuici, abychom byli ve správný čas na správném místě, abychom příležitosti rozeznali a abychom věděli, kdy a jak jednat,

🌼 zvyšují naši energii tak, aby námi mohla volně proudit a manifestovat se

🌼 silou mantry  ladí mysl na úspěch a zvyšují naše vibrace, protože hojnost a prosperita přichází skrz naši duši,

🌼 zvyšují kreativitu.

Meditace vám zůstanou napořád, abyste s nimi mohli dál pracovat a tvořit tak hojnost nejen pro sebe, ale pro celou společnost.

Jsou ve formě záznamů lekcí, které přes Zoom proběhly na konci srpna 2022.

Meditace jsou zhruba 11 minut dlouhé, některé trochu delší, každá lekce obsahuje i úvodní zahřátí, celková délka lekcí  asi 30 minut, plus mínus.

Ke všem meditacím dostanete i jejich písemný popis, další důležité informace a zajímavosti.

Cena je 555 Kč