Záznamy vysílání do facebookové skupiny – 2023

Krija Z negativity do prostoru lásky + meditace Kouzelná mantra – 20. 3. 1012
Když se dokážeme spojit s naší neutrální myslí,  můžeme přejít od myšlení a hodnocení do stavu neutrality, vědomého pozorovatele. Teprve potom se můžeme uvolnit do svých emocí,  a vytvořit prostor z energie lásky.
Z tohoto prostoru se nám pak můžou začít plnit naše přání a modlitby.

Krija pro náladu a rovnováhu metabolismu  13. 2. 2023 
Krija vyvíjí tlak na naše tělo, jednotlivé obratle a vnitřní orgány a tím dostává na povrch a odstraňuje naše hluboko uložené negativní emoce a myšlenky. Předchází depresi a pomáhá nám dostat se do neutrality.

Krija pro energetizaci systému (Energise Your System) – 10. 2. 2023
zábavná krija, která kombinuje fyzické cvičení, meditaci a hlubokou relaxaci tak, abychom dodali energii celému našemu systému a omladili ho.

Krija pro hypofýzu 6. 3. 2023
jemnější sestava, která aktivuje spodní čakry a nechává vystoupat energii do vyšších center. Vylaďuje hormonální systém, posiluje intuici, rozjasňuje auru.

Nastartování metabolismu (Firing Up the Metabolism Kriya) 3. 2. 2023
Krija, která aktivuje všechny úrovně metabolismu, posiluje trávicí oheň – zlepšuje trávení, čistí toxiny, ale také strachy a různé bloky, takže se pak budeme cítit vyrovnaní a vitální. Časy byly hodně zkráceny.
Písemný popis (v Aj) najdete zde

Hormonální systém a vnitřní orgány (Build Up Glandular Systém and Inner Organs) 27. 1. 2023
Krija ladí hormonální systém a činnost vnitřních orgánů. Z komentáře ke kriji: Tuto sestavu potřebujete, pokud nabíráte váhu bez zjevné příčiny a zvětšuje se vám břicho v oblasti pod pupkem, vaše játra nepracují dobře a váš metabolismus není dost rychlý. Celá tato sestava osvěží vaši mysl, budete mít kuráž. Odstraní strachy, takže budete moci cítit své já. Mysl se sama vyléčí. Tělo se samo vyléčí.
Písemný popis najdete zde .

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments