JARNÍ (re)START

 s Kundaliní jógou

– 40 dní živých ranních vysílání ve FB skupině a na Zoomu za dobrovolný příspěvek,

tato výzva už proběhla. Záznamy najdete v Knihovně videí a také ve FB skupině Hankaonline 🙂

– chcete vědět včas o všem, co chystám? Napište mi prosím kontakt do formuláře a budete vědět všechno z první ruky 🙂

Už dlouho nosím v hlavě myšlenku na pravidelná každodenní živá vysílání v ranních hodinách. Protože ráno, nejlíp před východem slunce, máme k dispozici velké množství prány a rytmus našeho těla je mnohem příznivější pro očistné procesy. Zkrátka zacvičit si ráno vám dá mnohem víc než během dne nebo večer.

A ano, vím, že kolikrát se ráno vstát dřív nechce, že máme ráno spoustu jiných povinností, jsme unavení.

 

Ale když to jednou zkusíte a věnujete ráno půl hodiny sami sobě, zjistíte, že:

🌼  celý den máte spoustu energie a dobrou náladu,
🌼  jste klidnější, vyrovnanější a míň reaktivní,
🌼  lépe a jasněji vám to myslí, správně se rozhodujete, protože rozhodnutí děláte ze svého středu, jste tvořiví, nápady se jen hrnou,
🌼  začnou vám do života chodit příležitosti a hojnost,
🌼  tělo bude líp fungovat, zlepší se trávení, pleť, hormonální systém se vyladí a metabolismus se zrychlí.

 

 

A jak to probíhá?

🍀 Začali jsme v úterý 11. dubna 2023.

🍀 Každý den, 40 dní, vysílám živě od 5,30 hodin ve facebookové skupině, zároveň se mnou můžete být přímo na Zoomu, nebo cvičit ze záznamu. Uvítám jakýkoliv dobrovolný příspěvek, doporučená částka je 590 Kč.

🍀 Vysílání je zhruba 40 minut, ne delší. 

🍀 Nemáte Facebook nebo se nemůžete  připojit živě v tuto hodinu?
Ve FB skupině je záznam k dispozici ihned, co nejdříve vám ho také pošlu do e-mailu a umístím na webovou stránku.

🍀 Proč ráno?
Všichni víme, že se doporučuje dělat jógovou praxi v ranních hodinách. Já osobně ráda vstávám ráno hodně brzy, protože v tu dobu udělám nejvíc práce, mám nejlepší nápady a jasně mi to myslí. A ranní jóga? Ta celý den správně poskládá. 
Ale i když to ráno nestihnete, tak si zacvičíte přes den nebo večer, všechno má smysl. Ale ta možnost tu pro vás bude a je jen na vás, zda ji využijete, aspoň občas.

🍀 Proč 11. dubna? Protože 10. dubna mám narozeniny. A jak víte, narozeninami vždy začíná nový cyklus, na nové úrovni, ale také s novými výzvami.  Takže je to taková výzva, dárek pro mě. Ale i pro vás. Protože ten nový cyklus na jaře začíná všem, i bez narozenin. Tak ať je lepší než ten předchozí🙏.

Vysílání budou i v sobotu a neděli. Je možné, že někdy nebudu moct, že mi do toho něco přijde. Budeme cvičit i tak, jen to bude ze záznamu.

Kdo jsem?

Jsem Hanka Středulová – Tera Manprem Kaur, lektorka Kundaliní jógy podle Yogi Bhajana. Kundalini jóga pro mě znamená komplexní, dokonalý, jedinečný a také jediný nástroj jak pro můj duchovní vývoj, tak i pro pozemský život. Jsem šťastná, když můžu tak sofistikovaný systém, jakým je Kundaliní jóga, předávat dál všem, kdo cítí, že je to jeho cesta a chce po ní jít. 

Šárka K.: Hani, děkuji za úžasné lekce, díky kterým se cítím v nejlepší fyzické kondici, v jaké jsem nebyla ani ve 20 :), ale hlavně má cvičení neuvěřitelný vliv na duševní pohodu a vnitřní sílu, díky které člověk zvládne lépe vše co přichází ať už v práci nebo soukromí. Všechny účinky se nedají popsat, musí to každý vyzkoušet….

Jana F.: Těch 40 dní se mi líbilo moc. Hlavním přínosem cítím celkové zklidnění. Zjistila jsem, že je pro mne mnohem lepší cvičit ráno. Zdá se mi pak, že to uvolnění cítím celý den. Večerní cvičení si tak neprožiji. Cvičení s vámi je úžasné. Je to naprostá pohoda, vše klidně vysvětlíte, na druhou stranu na nic netlačíte. Prostě mám pocit, že s vámi v klidu propluji to cvičení a následnou meditaci. Jste skvělá a přeji vám, aby vám to přinášelo radost.