PUTOVÁNÍ  PO  ČAKRÁCH – 16denní program zdarma

„Systém čaker je model, který zachycuje plynutí jemnohmotných energií, jež procházejí veškerým životem včetně energetického systému člověka.

Je to takový žebřík, po němž stoupáme od fyzické říše a hmoty nahoru přes činnost mysli a ducha až do říše božského vědomí“. /Čakry, kompletní průvodce, Ambika Wauersová/.

Den 16 – Aura II

Daří se vám pravidelně cvičit? Anebo se k tomu celý den chystáte a nakonec na cvičení nedojde?

Pokud ta druhá varianta, tak to úplně chápu, všichni toho máme hodně a vždycky se najde něco důležitějšího…

A o to víc se raduji z toho, jak v současné době Knihovna funguje. Protože už to není jen o tom, že členové Knihovny mají přístup k videím. To sice zůstává, ale pomalu se stává Knihovna základem pro něco většího, pro fungující komunitu úžasných (zatím) děvčat, která se vzájemně inspirují a podporují.

Už jsem to asi psala, ale v Knihovně videí máme už od prosince zřízenu skupinu na WhatsAppu, předtím jsme měly podobnou skupinku pro kurz Obnova mozku. 

A jestli se něco osvědčilo v tom, jak se namotivovat, tak jsou to tyto skupinky.

Facebook rozpohybovat neumím, e-maily jsou jednostranné a komentáře na webu – tam se také nikomu nic psát nechce.

Ale WhatsApp, ten fakt funguje a já jsem šťastná, protože konečně mám komunitu, kde o sobě víme a vzájemně se motivujeme a podporujeme. Já sama díky tomu doma cvičím mnohem víc.


Co o tom píšou holky? Tak namátkou:

Klárka: Většinou hledám okamžiky kdy si půjde zacvičit s dětmi, jsem většinou o den dva pozadu, dnes jsem vás dohnala a bylo to fajn. Pro mne obtížná poslední pozice meditace super tělo potažené a hlava vyčištěná. Díky. Postřehy všech tady jsou motivující do toho jít i když se člověk někdy musí ukecávat 🙂. Klidný večer všem.

Věrka K.: Haničko😘tento týden to večer nedám,ale těším se na záznam 🍀❤ a jsem také moc ráda, že můžu být s Vámi v této skupině 🙏❤moc si toho vážím a je mi krásně na duši i na těle 😇🍀❤

Martinka B.: Hani spojujes a tvoris krásnou komunitu,ty jsi úžasná tolik radosti


A já bych byla moc ráda, aby se k nám připojilo co nejvíc dalších úžasných jógínů, aby si to mohlo vyzkoušet víc z vás, protože teď je to opravdu super, takhle nějak jsem si Knihovnu vždycky představovala.

Proto vám chci udělat nabídku, kterou snad ani nemůžete odmítnout, pokud vás cvičení se mnou aspoň trochu baví.

Připojte se k nám do Knihovny a na WhatsApp „na zkoušku“. Za symbolických 22 Kč se můžete stát členem Knihovny, a to až do konce ledna 2024.

Čím dřív se k nám připojíte, tím více získáte:) V Knihovně nyní probíhá také čakrová výzva, ale je mnohem bohatší a delší. K tomu se scházíme občas na Zoomu, z toho jsou záznamy. A kdyby vám to nestačilo, najdete toho v Knihovně ještě mnohem víc.🙏

Den 15 – Aura

Den 14 – Vědět, kdo jsme

Den 13 – Sahasrára

Den 12 – Ádžna II

Den 11 – Intuice

Den 10 – Štítná žláza a komunikace

Den 9 – Krční lotos

Den 8 – Otevření srdce

Den 7 – Most k srdci

Den 6 – Bod středu – vůle, sebevědomí a cílevědomost

Den 5 – Slunce v nás

Den 4 – Tvořivý proud života

Den 3 – Vyladění pánevní oblasti

Abychom mohli žít v klidu a cítit se naplnění, musíme cítit spojení se světem kolem nás. Tento pocit propojení však nevzniká jen v mysli, musíme ho prožívat také v těle. Když není oblast pánve uvolněná nebo kosti nejsou správně umístěny, projeví se to v ostatních částech těla, které přestanou fungovat správně a začnou nám posílat signály, že jsme ztratili rovnováhu. Důsledkem je stres, vyčerpání, ztráta sil a bolesti páteře. Krija pro pánevní oblast nám pomůže udržet energii spodní části těla v rovnováze.
Když tuto kriju budete cvičit pravidelně, nebudete mít nikdy problémy v sexuální oblasti.

Den 2 – Múládhára II a uvolnění hněvu z dětství

Den 1 – První čakra, Krija pro tlusté střevo

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments