Svět začíná v tobě

2 ucelené kurzy
– naživo a on-line

Každý kurz o 5 + 1 lekcích

– od 31. ledna do 29. března 2023 (České Budějovice)
– od 7. února do 4. dubna 2023 (Zoom)  

V současné době s přechodem do Věku Vodnáře je důležité, abychom byli vnímaví sami k sobě, abychom si byli vědomi toho, kdo jsme, měli silný vztah se svou duší. Abychom podle svých pocitů dokázali poznat, které věci jsou s námi v souladu a které už ne. Pak teprve můžeme svou pozornost zaměřit ven.

K tomu je potřeba mít silný nervový systém, otevřené a vyrovnané čakry,  silnou auru,  neutrální mysl, fungující fyzické tělo, silnou intuici. 

V obou kurzech budeme 
– posilovat a zklidňovat nervový systém, odstraňovat stres,
– probouzet Kundaliní energii,
– léčit rodové historie,
– posilovat zářící tělo,
– otevírat srdeční centrum. 

Protože prostor pro živé lekce je k dispozici pouze 1x za 14 dní, rozhodla jsem se udělat 2 souběžné kurzy – kurz se živými lekcemi v Českých Budějovicích a kurz on-line. Téma obou kurzů je stejné, ale náplň lekcí se bude trochu lišit. 

Můžete se účastnit pouze jednoho, nebo druhého. Anebo obou současně za zvýhodněnou cenu. Lekce se budou trochu lišit, takže jestli to jen trochu jde, určitě doporučuji doplnit živý kurz kurzem on-line.  

 V živém kurzu se budeme scházet každé liché úterý a v kurzu on-line každé sudé úterý, celý rozvrh lekcí najdete dole na stránce a budu posílat také pravidelně pozvánky.

I. Kurz přes Zoom

Kurz přes Zoom je určen pro všechny.
Tady vycházím z toho, že v mém on-line prostoru už většinou zkušenosti s Kundaliní jógou máte a můžeme se pustit i více do meditací.
Takže to bude hodně o meditacích, i když cvičit budeme také.
Náročnost přizpůsobím podle vás, kdo se do kurzu přihlásíte.

Jako bonus ke kurzu dostanete zdarma úvodní lekci z 24. ledna.

Na začátku jsem se snažila popsat, co mě ke kurzu přivedlo a o čem bude (koukněte na video výše).
A potom jsme hodně meditovali. Nejdříve jsme všechno, co máme uskladněno v první a  druhé čakře (které jsou spojeny s nevědomím a podvědomím), silou Bodu středu rozvířili a nechali vystoupit na povrch, a pak to vyčistili z aury a nechali rozpustit v srdeční čakře.

Cena kurzu on-line přes Zoom:

Cena kurzu on-line 1000 Kč/200 Kč za lekci
Cena za účast na jednotlivých lekcích 220 Kč
Členové Knihovny mají 10% slevu, kód Knihovna-10

I když si kurz koupíte později, budete mít k dispozici záznamy všech lekcí včetně úvodní lekce jako bonus.

„Když se modlíme, mluvíme s Bohem. Když meditujeme, Bohu nasloucháme“

Ale co je to ten Bůh? Podle mě jsme to my, je to ta naše část, kterou pořádně neznáme. Ale když se s ní spojíme a naučíme se jí naslouchat, zjistíme, že nás vede a také chrání. A že se na ni můžeme spolehnout.

👉V úterý 7. 2. jsme se sešli při první lekci kurzu přes Zoom.

Byla o tom, jak tuto část nás samých lépe poznat, naučit se na ni (na sebe) spoléhat a věřit, že se o nás postará. A dovolit jí tvořit pro nás život, který je s námi v souladu.

Nechávali jsme za sebou minulost a tvořili budoucnost.

 

👉 Při 2. lekci (v úterý 21. 2.)

Jsme probouzeli spodní čakry tak, abychom

– naplno využili  sílu elementů, se kterými se jednotlivé čakry pojí (země, voda, oheň vzduch, éter), protože elementy jsou o tom, jak se nekonečno manifestuje ve fyzické realitě,

– se naučili být pozorní k tomu, co nám říká naše tělo, abychom si byli vědomi rozdílu mezi muži a ženami v plynutí energie a dokázali tyto rozdíly rozpoznat a využít pro svoji praxi,

– správně používali tělní zámky s ohledem právě na rozdílnost mužské a ženské energie,

– si byli vědomi našeho páteřního kanálu, páteře jako svého středu.

K lekci jsem se nechala inspirovat posledním workshopem Guru Rattany, ve kterém jsem jak pro sebe, tak samozřejmě následně i pro vás, našla hodně inspirace. Jde v zásadě o to, že plynutí energie u žen a u mužů je rozdílné, že je důležité naučit se vnímat a být pozorní k tomu, co nám říká naše tělo, je důležité ukotvení ve spodních čakrách, k čemuž nám pomůže práce s tělními zámky. Teprve pak, když jsme ukotvení, spojeni se zemí, máme probuzené, silné a vyrovnané spodní čakry, můžeme nechat energii proudit do čaker horních.

🌼Pokud byste měli zájem o záznam této lekce, tak mi prosím napište.

Záznam workshopu je účastníkům kurzu k dispozici v členské sekci.

👉  V úterý 7. 3. nás čeká 3. lekce kurzu Zoom.

Je to příležitost využít energie úplňku, který je v Panně a vrcholí dnes odpoledne. A budeme uklízet – jak svou hlavu, tak tělo, aby se mohli otevřít novým nápadům, podnětům a informacím.
Po fyzické stránce budeme čistit a aktivovat lymfatický systém a posilovat imunitu. Také se budeme věnovat zažívání, které je nyní citlivé.

Včera jsem našla kriju pro imunitu, která je pro mě úplně nová, vypadá moc zajímavě a hlavně pro dnešek se hodí úplně maximálně.

II. Kurz v Českých Budějovicích živé lekce

Živé lekce budou v Centru setkávání, Neplachova 1, České Budějovice jsou od 16,30 do 18,00 hodin. Kapacita je omezená, tak si prosím rezervujte místo buď koupí celého kurzu nebo jednotlivých lekcí. Můžete mi i napsat na hanka@kundalinijoga-cb.cz nebo zavolejte na 723093761 a zaplatit až na místě.1. Živý kurz v Českých Budějovicích  je určen především pro ty, kdo s Kundaliní jógou spíše začínají, ale samozřejmě nejen pro ně. Na těchto lekcích se vytváří tak nádherný prostor, že potěší a nadchne každého, kdo přijde.

Cena kurzu s lekcemi naživo v Č. Budějovicích:

Cena kurzu naživo 1100 Kč /220 Kč za lekci
Cena za účast na jednotlivých lekcí 250 Kč

Rozvrh jednotlivých lekcí:

Úterý 31. ledna – živá lekce
Úterý 7. února – Zoom
Úterý 14. února – živá lekce
Úterý 21. února – Zoom
Úterý 28. února – živá lekce
Úterý 7. března – Zoom
Úterý 14. března – živá lekce
Úterý 21. března Zoom
Úterý 28. března – živá lekce
Úterý 4. dubna – Zoom

 

Šárka K.: Hani, děkuji za krásné lekce, inspiraci a Tvé úžasné vedení! Podzimní kurz byl skvělý, přišel v pravou chvíli, kdy jsem přemýšlela o pravidelné praxi. Nejen, že se mi zlepšila fyzická kondice, ale začaly přicházet i nové, zajímavé příležitosti v práci. Lépe vše funguje i v osobním životě. Cvičení mi dávají pevné ukotvení, energii, pozitivní mysl a jak se říká, pokud člověk něco změní u sebe, změní i přístup okolí! Doporučuji každému! Těším se na další lekce a výzvy!