Svět začíná v tobě

Nejdříve vás zvu na 2 ukázkové lekce Kundaliní jógy, ve kterých si budeme trochu povídat a hodně cvičit a praktikovat tak, abyste si mohli udělat o Kundaliní józe představu a měli s ní praktickou zkušenost, která je stejně nejdůležitější.

Přijít/připojit se ale můžete všichni, i když už jste „zběhlí“, nebudeme moc povídat, budeme cvičit. 

–  17. ledna v 16,30 – 18,00 hodin živá lekce v Českých Budějovicích, Centrum setkávání 1 (už proběhlo),
–  24. ledna on-line přes Zoom. 

Hlavním tématem úvodní lekce pro kurz přes Zoom bude čištění našich emocí. Těch emocí, které máme uložené v podvědomí a které nám  můžou negativně zasahovat do života a svádět nás z cesty, tlumit naši záři a prosperitu.  Jsou to emoce a zranění, která si neseme z dětství, z minulých životů i od svých předků. 

Cena lekce přes Zoom 24. ledna je 180 Kč (pro všechny jednotná), link pro připojení dostanete po zaplacení lekce zde: 

 

Na ukázkové lekce navazují:

2 ucelené kurzy
– naživo a on-line

Každý kurz o 5 lekcích

– od 31. ledna do 29. března 2023 (České Budějovice)
– od 7. února do 4. dubna 2023 (Zoom)  

V současné době s přechodem do Věku Vodnáře je důležité, abychom byli vnímaví sami k sobě, abychom si byli vědomi toho, kdo jsme, měli silný vztah se svou duší. Abychom podle svých pocitů dokázali poznat, které věci jsou s námi v souladu a které už ne. Pak teprve můžeme svou pozornost zaměřit ven.

K tomu je potřeba mít silný nervový systém, otevřené a vyrovnané čakry,  silnou auru,  neutrální mysl, fungující fyzické tělo, silnou intuici. 

V obou kurzech budeme 
– posilovat a zklidňovat nervový systém, odstraňovat stres,
– probouzet Kundaliní energii,
– léčit rodové historie,
– posilovat zářící tělo,
– otevírat srdeční centrum. 

Protože prostor pro živé lekce je k dispozici pouze 1x za 14 dní, rozhodla jsem se udělat 2 souběžné kurzy – kurz se živými lekcemi v Českých Budějovicích a kurz on-line. Téma obou kurzů je stejné, ale náplň lekcí se bude trochu lišit. 

Můžete se účastnit pouze jednoho, nebo druhého. Anebo obou současně za zvýhodněnou cenu. Lekce se budou trochu lišit, takže jestli to jen trochu jde, určitě doporučuji doplnit živý kurz kurzem on-line.  

 V živém kurzu se budeme scházet každé liché úterý a v kurzu on-line každé sudé úterý, celý rozvrh lekcí najdete dole na stránce a budu posílat také pravidelně pozvánky.

1. Živé lekce budou v Centru setkávání, Neplachova 1, České Budějovice jsou od 16,30 do 18,00 hodin. Kapacita je omezená, tak si prosím rezervujte místo buď koupí celého kurzu nebo jednotlivých lekcí. Můžete mi i napsat na hanka@kundalinijoga-cb.cz nebo zavolejte na 723093761 a zaplatit až na místě.1. Živý kurz v Českých Budějovicích  je určen především pro ty, kdo s Kundaliní jógou chtějí začít, ale samozřejmě nejen.

2. Kurz přes Zoom je určen pro všechny. Tady vycházím z toho, že v mém on-line prostoru už většinou zkušenosti s Kundaliní jógou máte a můžeme se pustit i do trochu náročnějších meditací. Takže to bude hodně o meditacích, i když cvičit budeme také. Náročnost přizpůsobím podle vás, kdo se do kurzu přihlásíte.

Cena kurzu s lekcemi naživo v Č. Budějovicích:

Cena kurzu naživo 1100 Kč /220 Kč za lekci
Cena za účast na jednotlivých lekcí 250 Kč

Cena kurzu on-line přes Zoom:

Cena kurzu on-line 1000 Kč/200 Kč za lekci
Cena za účast na jednotlivých lekcích 220 Kč
Členové Knihovny mají 10% slevu, kód Knihovna-10

Při koupi obou kurzů dohromady (10 lekcí) je cena 1800 Kč /Pro členy Knihovny platí 10% sleva, kód je Knihovna-10/

A ještě mám pro členy Knihovny jednu super VIP nabídku :
Přes Zoom budeme ještě cvičit také ve čtvrtek a čekají nás i nějaké nedělní lekce s meditacemi (jedna bude hned 15. ledna). Jestli už teď víte, že chcete  využít všechny Zoom lekce (i třeba jen ze záznamu), které na jaře proběhnou, můžete to všechno mít za jednotnou cenu 2590 Kč/130 Kč za lekci

Zahrnuje to minimálně 20 lekcí:

– úvodní lekci ke kurzu
– 5x lekci v rámci kurzu Svět začíná v tobě
– 12x lekci ve čtvrtek
– minimálně 2x lekci v neděli (meditace) 

Vychází to 130 Kč za lekci, ze všeho budou záznamy

Rozvrh jednotlivých lekcí:

Úterý 31. ledna – živá lekce
Úterý 7. února – Zoom
Úterý 14. února – živá lekce
Úterý 21. února – Zoom
Úterý 28. února – živá lekce
Úterý 7. března – Zoom
Úterý 14. března – živá lekce
Úterý 21. března Zoom
Úterý 28. března – živá lekce
Úterý 4. dubna – Zoom

 

Šárka K.: Hani, děkuji za krásné lekce, inspiraci a Tvé úžasné vedení! Podzimní kurz byl skvělý, přišel v pravou chvíli, kdy jsem přemýšlela o pravidelné praxi. Nejen, že se mi zlepšila fyzická kondice, ale začaly přicházet i nové, zajímavé příležitosti v práci. Lépe vše funguje i v osobním životě. Cvičení mi dávají pevné ukotvení, energii, pozitivní mysl a jak se říká, pokud člověk něco změní u sebe, změní i přístup okolí! Doporučuji každému! Těším se na další lekce a výzvy!