Kundaliní jóga je označována jako jóga vědomí, neboť probouzí kundaliní energii neboli náš tvořivý potenciál. Je vhodná pro každého, kdo chce probudit a ozdravit tělo, získat více životního elánu, uklidnit svou mysl.

Pracuje s endokrinní soustavou, která řídí činnost celého organizmu jako celku, tím harmonizuje fungování celého těla, nervového systému, všech orgánů. Už po měsíci až dvou pocítíte výrazné zlepšení svého zdravotního stavu. Možná se to odrazí v tom, že Vás přestane něco bolet, pocítíte více energie a životní síly, zkrátka budete se cítit výborně.

Tento druh jógy, asi jako žádný jiný, pracuje s psychikou, s vědomím a podvědomím. Odbourává naučené omezující vzorce chování a pomáhá nám najít naši pravou podstatu, vrátit se k sobě, otevřít své srdce a spojit se s naší duší tak, abychom dokázali dosáhnout stavu hlubokého vnitřního naplnění a spokojenosti a začali si užívat svůj vlastní život.

Lekce Kundaliní jógy jsou otevřené jak úplným začátečníkům, kteří nikdy jógu necvičili, tak zkušeným jógínům jiných stylů jógy. Každá lekce je jiná, ale vždy je její součástí fyzické cvičení v podobě sestavy asán (krija), různá dechová cvičení, meditace a recitace či zpěv manter. Zároveň Kundaliní jóga pracuje s tělními zámky a mudrami.

Kundaliní jóga nemusí oslovit každého, ale pokud uvažujete o tom si jí vyzkoušet, určitě přijďte a pak, podle toho, jak se budete cítit po lekci, se rozhodněte, zda je to jóga pro vás či nikoliv.