TANTRICKÁ NUMEROLOGIE

 

Záznam lekce přes Zoom v pondělí 5. února

Až se mi konečně podaří to zprocesovat, bude záznam k dispozici v lepší kvalitě.

Tantrická numerologie je založená na numerologii jako na matematice Vesmíru a moudrosti systému Deset těl vědomí. Jedná se o jednoduchý a dostupný nástroj pro to, abychom mohli rozeznat naši cestu, schopnosti a povahu naší duše.

Používá náš datum narození, ze kterého generuje 5 klíčových čísel:

Číslo duše, číslo karmy, číslo daru, číslo osudu a číslo cesty. 

Každé číslo odpovídá příslušnému tělu z 10 těl vědomí a dohromady, spolu s vaší intuicí, vám dají informaci o vašich jedinečných darech, výzvách a příležitostech v tomto životě. 

Pokud si uvědomíte nerovnováhu nebo slabost v některém těle, můžete se soutředit na posílení a vyrovnání tohoto těla za pomoci nástrojů KJ, vybrat si techniku, která se na toto tělo orientuje.

Deset těl vědomí:
1. Duše
2. Negativní mysl
3. Pozitivní mysl
4. Neutrální mysl
5. Fyzické tělo
6. Aureola
7. Aura
8. Pránické tělo
9. Jemněhmotné tělo
10. Zářící tělo
11. Zahrnuje všechna těla

 

Výpočet čísel:

Tantrická (jógová) numerologie se zabývá 11 čísly, to znamená, že pokud vyjde 10 nebo 11, necháváme ho a dál nesčítáme.

Pokud vyjdou další dvoumístná čísla, ty sečteme, dokud se nedostaneme na 1 – 11.

Číslo duše (výzva) – kolikátého dne jsme se narodili

Číslo karmy (výzva) – kolikátý měsíc

Číslo daru – sečteme poslední dvoučíslí roku narození

Číslo osudu – sečteme celý rok narození

Číslo cesty – sečteme celé datum narození

 

My se v kurzu budeme věnovat každý týden jednomu tělu, řekneme si o něm všechny možné informace – co znamená, jak se projevuje, jak nás ovlivňuje apod., všechno budete mít k dispozici i písemně.

A k tomu se dozvíte, jaké krije, jaké meditace jsou pro posílení konkrétního těla doporučeny, jaké mantry ho posilují atd. Tyto techniky budete mít k dispozici na videu.

Budeme se scházet každé pondělí k delší lekci, která bude probíhat zhruba stejně jako ta včerejší (v pondělí) a potom ke kratším zajímavým krijím a meditacím během týdne.

Tvoříme krásnou komunitu, jsme propojeni ve skupině na WhatsAppu a vzájemně se podporujeme.

Chcete to také?

 

Cena 990 Kč/měsíc

Cena 2900 Kč/6 měsíců

 

Cena 4900 Kč/rok (možnost 4 splátek)

 

Jiřinka S.:
Milá Hanko, sama víš, že s Tebou praktikuji jógu už hodně dlouho. Sleduji, jak se úroveň tvých lekcí zvyšuje a jsem naprosto nadšená z Tvého způsobu učení. Kundalini jóga je součástí mého života a díky Tvé knihovně videí je jóga vlastně můj život. Je tam tolik nádherných lekcí s různými tématy, že si vyberu vždy. Jsem Ti vděčná, děkuji Ti a těším se na další Tvůj (náš) růst. 
Ladka B.:
Ahoj Haničko, děkujeme ti za všechno, co pro nás děláš. Tvé krije jsou úžasné, moc mě dobíjí. Před vánoci jsem myslela, že už nemůžu dál ani v práci ani doma. Od té doby co s tebou cvičím se všechno mění: já mám více energie, jsem klidnější, méně unavená, tělo se mi zpevňuje….no prostě vše je na dobré cestě. Ještě jednou moc děkuji. Ahojky Laďka
Šárka K.:
Hani, děkuji za úžasné lekce, díky kterým se cítím v nejlepší fyzické kondici, v jaké jsem nebyla ani ve 20 :), ale hlavně má cvičení neuvěřitelný vliv na duševní pohodu a vnitřní sílu, díky které člověk zvládne lépe vše co přichází ať už v práci nebo soukromí. Všechny účinky se nedají popsat, musí to každý vyzkoušet….
 
Ahoj Hani, moc děkuji za krásných 40 dní jógy. Na začátku jsem si myslela, že 40 dní v kuse nedám, ale po polovině jsem přestala dny počítat, ranní cvičení se pro mě staly milým rituálem, na který jsem se každý den těšila. Vstávala jsem s radostí! Kombinace cvičení a meditace úžasná! Každé cvičení přineslo zajímavý den, celkově mi výzva dala větší sílu, ukotvení, trpělivost, radost, vyrovnanost v každodenním životě! I nepříjemné věci se překonávají s lehkostí, vidím je jako pomíjivé a tím zůstávám v klidu. Mé okolí říká, že víc zářím:! Těžko se to popisuje, ale ty mi rozumíš. Těším se na další výzvy a moc děkuji za úžasné vedení!