Sat Nam, vítám vás na úvodní stránce s jógovými videi

 

Pokud už jste členy, do členské sekce se dostanete kliknutím na toto tlačítko:

Jarní očista je tady 🙂

Cítíte se po zimě bez energie a celí ztuhlí? Neustále si říkáte, že byste měli začít cvičit a nemůžete se přinutit? Rádi byste se zbavili několika přebytečných kil,  rozzářili pleť a s příchodem jara se zhluboka nadechli?

Pak čtěte dál:)

Natáčím pro vás sérii krátkých videí, která lehce zařadíte do svého každodenního programu. Obsahují sestavy jednoduchých, ale zato velmi účinných pozic  na očistu jater a střev, očistu plic, regeneraci všech vnitřních orgánů včetně odstranění vnitřních vrstev tuku, nastartování metabolismu, rozhýbání lymfatického systému, prostě všechno, co k jarní očistě patří. Videa jsou zhruba 20 až 25 minut dlouhá, výjimečně i trochu delší, a na některých najdete samostatně i meditace nebo pranájámy, které fyzické cvičení vhodně doplní. Videa natáčím a tedy i uveřejňuji  postupně, zhruba 2 – 3 za týden, přístup k ním vám zůstává po celou dobu placeného členství. 

Vyzkoušejte:

Další veřejná videa najdete na mém YouTube kanálu

Zkuste si zacvičit podle nahrávky lekce na Zoomu:

Krija pro sílu a humor (Kriya for strenght and Humour) uvádí do rovnováhy hormonální systém, čistí játra. Je obzvlášť vhodná pro ženy před menopauzou. Občas neškodí podívat se na svět vzhůru nohama a zasmát se:)
Ve videu se seznámíte se 4 pozicemi, které velmi účinně detoxikují játra a pomáhají tak vyrovnat hormonální hladinu v krvi. Jsou vhodné zejména pro ženy před a při menopauze.

A jak se k videím dostanete? 

Všechna videa jsou v členské sekci, kde najdete kromě jarního detoxu i videa další, nyní už jich je víc jak 50. Můžete podle nich cvičit i meditovat. Videa jsou tematicky rozdělena, najdete tam videa pro posilování bodu středu, otevírání čaker, správné fungování těla i pro přitažení si hojnosti do života.

Stačí kliknout a koupit si členství buď na jeden měsíc za 490 Kč, nebo rovnou na tři měsíce za 1250. Po uplynutí určené doby vám systém automaticky zašle další objednávku a bude na vás, zda si členství prodloužíte.  V případě dotazů se na mě kdykoliv obraťte.:)

Nicméně mám pro vás jeden tip – první měsíc členství v Klubu nadšených jógínů 2. úroveň stojí 400 Kč a máte v tom kromě přístupu k videím další slevy a výhody. Po měsíci se můžete rozhodnout, který produkt vám nejlépe vyhovuje. 🙂 O výhodách členství v Klubu si přečtěte zde

Vyzkoušejte 1. den z 11-denní výzvy na přitáhnutí hojnosti a prosperity do života. Dalších 10 videí nejdete v členské sekci. 

Co bychom měli dělat, abychom přitáhli prosperitu a hojnost do svého života? Prosperita v tradici jógy neznamená nutně dostatek peněz, bohatství, fungující obchod, úspěch apod. Je to spíše žití v souladu s naší duší, což nám zajistí pocit, že máme všeho dost, že je o nás postaráno, že víme, kdo jsme a žijeme v souladu sami se sebou, jsme v přítomném okamžiku. A když budeme uzemnění (budeme mít otevřené spodní čakry, budeme napojeni na neutrální mysl a spojeni s dechem, rozvineme intuici, odstraníme podvědomé programy a různé bloky a budeme mít silná energetická těla, pak k nám vše, co potřebujeme, může přijít.:)

Pokud nemáte s Kundaliní jógou žádné zkušenosti, podívejte se prosím před tím, než začnete cvičit, na tato videa:

Malá poznámka k mým čtyřnohým kamarádům
Občas si zřejmě v některém z mých videí všimnete, že se tam mihne nějaký chlupáč. Bude to buď retrívr Oliver, fenka anglického buldoka Bugi, nebo jedna z koček – Majda nebo Eržina. V touze po dokonalosti jsem samozřejmě s jejich přáním také se zúčastnit bojovala. Ale pak jsem si řekla, že všichni čtyři ke mně prostě patří a pokud se je budu snažit vytěsnit, půjdu proti sobě (nehledě na to, že při nahrávání doma jde o úkol zcela nemožný). Takže jsem skutečnost, že buď někdo spí na křesle, pobíhá po místnosti, šplhá mi na klín nebo se minimálně ozývá chrápání, nakonec přijala a je tedy nedílnou součástí mých videí i lekcí online. 🙂

Pokud se vám to co dělám líbí a cítíte, že vám to pomáhá, bude vděčná za jakýkoliv příspěvek. Číslo účtu najdete v kontaktech nebo se na mě obraťte přímo:) Mockrát vám děkuji:)