Nechte strachy, ať se rozplynou – lekce 10. 6. 2024

Lekce obsahuje:
– Meditace pro zbavení se strachu /čas 8:45/
Z komentáře k meditaci k-yoga.ru: Strach je zástupná emoce, když se necítíme plnohodnotní. Vzniká nerovnováha v naší osobnosti. Průměrně v každém z nás žije 16 – 20 takových „podosobností“. Jsou to postavy, které jsme si kdysi vytvořili, abychom přežili. A oni v nás zůstali a teď ovlivňují náš život. Když mluvíme s jiným člověkem, nemůžeme vědět, s jakou jeho konkrétní postavou mluvíme. A tato meditace nám to pomůže vyřešit.
Mantra Adays Tisai Adays je pozdravením nekonečného Boha. Obsahuje vibrace prosperity, klidu, spojení.
– Meditace pro zesílení Zářícího těla (Magnify the Radiant Body) /18:45/ – silné Zářící tělo nás spojuje s nekonečnem a všechny techniky na jeho posílení zároveň odstraňují strach. V meditaci se zpívá mantra Ad Such Jugaad Such Haibhee Such Nanak Hosee Bhee Such se vztahuje, popisuje naši nekonečnou podstatu.
– Meditace Akaal Maha Kaal Krija /33:00/
Mantra Akal Mahakal je mocná mantra a jedna ze základních manter pro odstranění strachu, především strachu ze smrti. Popisuje pravou podstatu naší duše jako nekonečného bytí, které je součástí celku, které je spojeno se všemi ostatními dušemi ve Vesmíru /zdroj: Meditative Mind/
– Sampuran krija /46:45/ – recitace 33. paurí z JapJi Sahib – Aakhan Jor. Rozbíjí ego, abychom se mohli dostat k božství uvnitř nás. Mantru opakujeme 25x.