Pobyt Mrhal 2023

Zvu vás na další víkendový retreat, který se uskuteční

26. – 28. května 2023 v objektu DDM u rybníka Mrhal u Českých Budějovic.

Ubytování je trochu skromnější, ale vyváží to krásná příroda a možnost koupání u objektu a klid. Celý objekt máme pro sebe.

Zatím je víkend naplánován na pátek odpoledne až neděle dopoledne.

Výhodou tohoto objektu je velká variabilita. Takže se můžeme domluvit a můžete přijet už o den o dva dřív, pokud si chcete pobyt prodloužit. Můžeme udělat lekci i v tyto dny, nebo v pátek ráno. 

A můžete přijít i jen na jednotlivé lekce bez ubytování. To ale spíš za pěkného počasí, protože jsme  omezeni kapacitou místnosti na cvičení vevnitř a přednost budou mít ti, kdo se zúčastní celého pobytu (pátek – neděle) a déle.

Jídlo v podobě plné vegetariánské penze nám zajistí privátní paní kuchařka.

Jako vždy nás čekají minimálně 4 jógové lekce + další program přes den a večer. Jedno ráno si zkusíme kompletní Vodnářskou sadhanu. Konkrétně to doladíme společně. A dosyta si užijete gong a zpěv manter.

Přijet můžete každý, cvičení není nijak náročné, zvládnete to i bez zkušeností. A můžu vám slíbit, že v neděli odjedete dokonale odpočatí, vyladění a ve vysokých vibracích. 

Cena:

Tentokrát jsem se rozhodla oddělit platbu za samotný program, za jídlo a za ubytování.

Cena za program je 1500 Kč, příp. 300 za jednotlivou lekci. Přihlášení je platné po úhradě zálohy 1000 Kč, která je nevratná a která bude započtena za úhradu programu. Zálohu můžete poslat na účet číslo 298018894/0300, mockrát vám děkuji.

U jídla se můžete rozhodnout, zda využijete nabízenou plnou penzi, objekt je vybaven velkou kuchyní, takže si můžete jídlo obstarat i sami. To dohodneme s paní kuchařkou podle vašich požadavků.
Cenu za jídlo počítejte 550 až 600 Kč za den a plnou penzi.

Ubytování stojí 310 Kč za noc. V případě, že se zúčastníte programu bez ubytování, tak vloni žádný poplatek za využití objektu přes den účtován nebyl. Ale jak je to letos ještě zjistím a potvrdím.  

objetí
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Hanka Pospisilova
Hanka Pospisilova
1 měsíc před

Ahoj Hani za mě bych vikend nechala tak jak to bylo. Vše co je hezké člověk by chtěl prodlužovat. A na konec je vikend dostačující a zase se máme na co těšit . Takže asi takhle za mě papa Hanka