Vítejte na stránce Knihovny videí.

„Učitel vám může otevřít dveře, ale vstoupit musíte sami“.

S jógou je to jako se vším, čím lepší výsledky chceme, čím rychleji chceme růst a transformovat se, tím větší disciplína, úsilí a oddanost našemu záměru se po nás žádá.

Možností jak a kde praktikovat je spousta.
Nabízejí se živé lekce, lekce on-line i videolekce. Každému vyhovuje něco jiného a každý způsob má jiné přednosti i nedostatky.

Praktikovat jógu o samotě doma sice nenahradí zážitek ze živé lekce nebo jógového pobytu, ale je to možnost, jak dát své praxi maximum. Těžko můžeme každý den jezdit někam na živé lekce nebo se účastnit lekcí na Zoomu. Ale když se chceme ponořit do své praxe hlouběji, když chceme na sobě pracovat, pak je každodenní praxe, ať už jakákoliv, nutná.
A tehdy oceníte Kundaliní knihovnu. Najdete v ní videa tematicky uspořádaná s potřebnými informacemi tak, abyste si mohli vybrat přesně to, na čem chcete pracovat a kolik své praxi chcete věnovat času.

Knihovnu tvořím už 3 skoro roky a za tu dobu jsem v ní nastřádala obrovské množství videí s krijemi a meditacemi. Jsou v ní také nahrávky Zoom lekcí z poslední půlrok. Ke každému videu se snažím také dát popis, jak se krija/meditace jmenuje (abyste si jí mohli případně dohledat také z jiných zdrojů a v písemné formě) a na co je zaměřená.

A co nás v Knihovně čeká v období, kam dohlédnu?

☀ Od neděle 21. srpna poběží 11dílný seriál meditací, které budou přes Zoom živě, členové budou mít účast zdarma a záznamy budou v Knihovně.

☀ Od září se každý týden můžete těšit  na minimálně jednu novou kriju a meditaci na videu, která bude tematicky ladit s tím, čemu se věnujeme v jak v lekcích na Zomu, tak na FB, aby to zkrátka do sebe zapadalo a vzájemně se podporovalo. 

☀ Členové Knihovny také budou mít slevu na podzimní on-line program Život v dostatku (podrobný popis ještě doplním a název ještě zřejmě upravím).

Až do pátku 12. srpna 2022 si můžete koupit členství za velmi výhodnou cenu, stačí použít slevový kupon

Pro současné členy Knihovny: Současní aktuální členové dostanou své slevové kupóny e-mailem a můžou je využít kdykoliv, nejsou časově omezeny). 

Cena 555 Kč/měsíc
s 10% slevou za 499 Kč
s kupónem Čakry-10
do 12.8.2022

Cena 2700 Kč/6 měsíců
s 13% za 2349 Kč (391/měsíc)
s kupónem Čakry-13
do 12.8.2022

Cena 4600 Kč/rok (možnost 4 splátek)
s 20% slevou za 3680 (306/měsíc)
s kupónem Čakry-20
do 12.8.2022

V Knihovně najdete:

Rozsáhlý program, ve kterém se každé čakře věnujeme několik týdnů (2 – 4).

Celkem program obsahuje na 60 videí rozdělených do 17 týdnů.

Na videích najdete krije a meditace včetně jógy na židli a  záznamem živého vysílání ve FB skupině a také spoustu informací.

Pro členy nabízím možnost automatických e-mailů, kdy vám každý týden v pondělí přijde do mailu praxe na celý týden.

Záznamy lekcí přes Zoom – leden až červen 2022

Celkem 20 1,5hodinových lekcí, které doplňují program ČAKRY A MY. 

U každé lekce je vždy podrobný popis pod videem.

Rozzáři se – 40denní program

Videa z programu najdete veřejně na YouTube, ale všechna jsou ve zkrácené verzi.

V Knihovně videí si můžete větší část krijí zacvičit ve verzi delší nebo plné.

Pro členy Knihovny je opět připravena možnost automatického každodenního zasílání videí e-mailem.

 

4denní minikurz Pružná páteř 

5denní výzva Radost a vitalita

11denní výzva pro hojnost a prosperitu

Cena 590 Kč/měsíc

Cena 1490 Kč/3 měsíce 

Cena 4990 Kč/rok

Jiřinka S.:
Milá Hanko, sama víš, že s Tebou praktikuji jógu už hodně dlouho. Sleduji, jak se úroveň tvých lekcí zvyšuje a jsem naprosto nadšená z Tvého způsobu učení. Kundalini jóga je součástí mého života a díky Tvé knihovně videí je jóga vlastně můj život. Je tam tolik nádherných lekcí s různými tématy, že si vyberu vždy. Jsem Ti vděčná, děkuji Ti a těším se na další Tvůj (náš) růst. 

Pokud nemáte s Kundaliní jógou žádné zkušenosti, podívejte se prosím před tím, než začnete cvičit, na tato videa:

 

Pokud už jste členy, do členské sekce se dostanete také kliknutím na toto tlačítko:

Malá poznámka k mým čtyřnohým kamarádům

Občas si zřejmě v některém z mých videí všimnete, že se tam mihne nějaký chlupáč. Bude to buď retrívr Oliver, fenka anglického buldoka Bugi, nebo jedna z koček – Majda nebo Eržina. V touze po dokonalosti jsem samozřejmě s jejich přáním také se zúčastnit bojovala. Ale pak jsem si řekla, že všichni čtyři ke mně prostě patří a pokud se je budu snažit vytěsnit, půjdu proti sobě (nehledě na to, že při nahrávání doma jde o úkol zcela nemožný). Takže jsem skutečnost, že buď někdo spí na křesle, pobíhá po místnosti, šplhá mi na klín nebo se minimálně ozývá chrápání, nakonec přijala a je tedy nedílnou součástí mých videí i lekcí online. 🙂