Ráda bych Vám představila svůj nový projekt – Kundaliní jóga online. Je určen pro ty z vás, kteří z nějakého důvodu nemůžete na mé lekce dojíždět, anebo vám lekce nestačí a chcete praktikovat častěji i mimo pravidelné lekce. Doteď byl přístup ke stránkám s videolekcemi zpoplatněn. To jsem nyní přehodnotila a nově  jsou přístupné zdarma pro každého.

Takže buďte vítáni. Videa jsou tématicky zařazena. Kliknutím zde se dostanete na úvodní stranu, kde také najdete nové příspěvky. Pokud kliknete na jednotlivé nadpisy, dostanete se na další stránky, na kterých najdete další videa k danému tématu.

Pokud budete mít pocit, že vám videa něco přináší a jsou pro vás užitečná, budu ráda za každý dobrovolný příspěvek.

Věřím, že kvalita videí se bude postupně zlepšovat,  pracuji na tom, mějte prosím trpělivost:)


Malá poznámka k mým čtyřnohým kamarádům
Občas si zřejmě v některém z mých videí všimnete, že se tam mihne nějaký chlupáč. Bude to buď retrívr Oliver, fenka anglického buldoka Bugi, nebo jedna z koček – Majda nebo Eržina. V touze po dokonalosti jsem samozřejmě s jejich přáním také se zúčastnit bojovala. Ale pak jsem si řekla, že všichni čtyři ke mně prostě patří a pokud se je budu snažit vytěsnit, půjdu proti sobě (nehledě na to, že při nahrávání doma jde o úkol zcela nemožný). Takže jsem skutečnost, že buď někdo spí na křesle, pobíhá po místnosti, šplhá mi na klín nebo se minimálně ozývá chrápání, nakonec přijala a je tedy nedílnou součástí mých videí i lekcí online. 🙂