Gongová lázeň 

Gong je vynikající terapií pro všechny problémy spojené se stresem, při depresi, vyčerpání, pocity odpojení, osamělosti, zlosti, strachu a  odporu a všeho dalšího, čemu můžeme čelit, když jsme v nerovnováze.

Jeho posvátný zvuk léčí, omlazuje a transformuje

Na fyzické úrovni pomáhá uvolňovat stres a stimuluje imunitní systém. Odstraňuje napětí a bloky v těle, napomáhá lepšímu fungování hormonálního a nervového systému, zvyšuje pránu – naši vitální sílu a zlepšuje oběh. Vibrace gongu mají stejnou frekvenci jako buňky těla, takže se tělo může léčit samo.   

A na mentální a energetické úrovni čistí a a zklidňuje mysl. Doslova přetíná lineární myšlení (řešení problému na základě logiky) a čistí podvědomí. Tím odkrývá naši záři a autentické já. Pomáhá nám dostat se do meditativní mysli, která je moudrá, do bodu nula, nicoty,  ve kterém k nám teprve může přijít  naše vnitřní moudrosti.

V pondělí 10. dubna 2023 od 18,00 do 19,30 hodin

vás zvu k setkání, při kterém  budete mít možnost  všechny 

si užijete 45 minutovou gongovou lázeň.
Na začátku si zazpíváme několik manter, pak lehce protáheme tělo, aby se otevřelo, zkusíme i jednoduchou meditaci při gongu a pak už si jen lehnete a necháte se unášet zvukem a léčivými vibracemi.

Kde: Centrum setkávání, Neplachova 1, České Budějovice

Cena: 300 Kč 

Místo máte automaticky rezervované při zaplacení, nebo mi napište nebo zavolejte:)