Gongová lázeň 

Gong je vynikající terapií pro všechny problémy spojené se stresem, při depresi, vyčerpání, pocity odpojení, osamělosti, zlosti, strachu a  odporu a všeho dalšího, čemu můžeme čelit, když jsme v nerovnováze.

Jeho posvátný zvuk léčí, omlazuje a transformuje

Na fyzické úrovni pomáhá uvolňovat stres a stimuluje imunitní systém. Odstraňuje napětí a bloky v těle, napomáhá lepšímu fungování hormonálního a nervového systému, zvyšuje pránu – naši vitální sílu a zlepšuje oběh. Vibrace gongu mají stejnou frekvenci jako buňky těla, takže se tělo může léčit samo.   

A na mentální a energetické úrovni čistí a a zklidňuje mysl. Doslova přetíná lineární myšlení (řešení problému na základě logiky) a čistí podvědomí. Tím odkrývá naši záři a autentické já. Pomáhá nám dostat se do meditativní mysli, která je moudrá, do bodu nula, nicoty,  ve kterém k nám teprve může přijít  naše vnitřní moudrosti.

V pondělí 10. dubna 2023 od 18,00 do 19,30 hodin

vás zvu k setkání, které je skvělou příležitostí poznat léčivé účinky gongu.
Na začátku si zazpíváme několik manter, pak lehce protáheme tělo, aby se otevřelo, a pak už budete jen 45 minut ležet, 
nechávat se unášet vibracemi a nořit se do hlubokého relaxačního zážitku. 

Kde: Centrum setkávání, Neplachova 1, České Budějovice

Cena: 300 Kč 

Místo máte automaticky rezervované při zaplacení, nebo mi napište nebo zavolejte:)

Jsem Tera Manprem Kaur (Hanka Středulová), certifikovaná lektorka Kundaliní jógy. Gong používám při většině svých živých lekcí především pro zvýšení účinků relaxace a některých meditací a pozic. K tomu si hraji pro sebe doma, ohromil mě kurz Andrejky Bajnokové Hraní podle posvátně geometrie, tam jsem plně pochopila, jakým jedinečným, úžasným, kouzelným a mocným nástrojem gong je. Přijďte vyzkoušet!:)