Víkend s Kundaliní jógou 19. až 21. listopadu 2021 v Rohanově u Prachatic. 

Srdečně vás zvu na další jógový víkend, který bude 19. – 21. listopadu 2021 v krásném penzionu Ekosport v Rohanově u Prachatic.

Podívat se můžete zde

Penzion je se saunou a mám ho doporučený z více stran jako super.

Pojeďte si s námi odpočinout od každodenních starostí a povinností a dovolte si vypnout, věnovat se pouze sami sobě, odpočívat a užívat si jógu a společnost lidí, kteří jsou na stejné vlně, s podobnou energií.

A protože je to Kundaliní jóga, tak se ještě trochu posunete na své duchovní cestě.

Program postupně doladíme podle domluvy, ale rámcově:

Začátek v pátek v 17 hodin a konec v neděli dopoledne po snídani.

Mezitím minimálně 4x lekce + další program, který postupně upřesním. Určitě ale budeme cvičit, zpívat, meditovat, bude gong.

Může jet každý, zkušenost s Kundaliní jógou není podstatná.

K jídlu bude plná vegetariánská penze.

Cena 3500 Kč a je v ní všechno /ubytování, jídlo, cvičení/.

V případě zájmu mi prosím napište na hanka@kundalinijoga-cb.cz

Nedělní setkání s jógou, gongem a posezením

Srdečně vás zvu na pravidelná setkání v Českých Budějovicích a v Lipně nad Vltavou. Tato setkání jsou úžasná. Jejich součástí je lekce s půlhodinovou relaxací s gongem, někdy nám Monča Konečná přijde zahrát na kytaru a následně vždy posedíme, dáme si něco dobrého a povídáme (kdo chce, samozřejmě).

Chcete přijít? Pak mi určitě napište dopředu, počet míst je omezen a také abych věděla, pro kolik lidí připravit občerstvení:)

Cena:

Při platbě předem 340 Kč, na místě 400 Kč. 

Můžete použít i permanentku, v tom případě počítejte s cenou jako za platbu předem a spočítáme to na místě:)

Místo konání je uvedeno vždy u konkrétního termínu.

Nejbližší termín:

– 26. září 2021 – České Budějovice,  Riegrova 3a, Centrum Elijana. Začínáme v 17,00 hod.  

Živé 20minutovky ve FB skupině

Už od pondělí 26. 4. 2021 si se mnou můžete naživo zacvičit a zameditovat při 20minutových živých vysíláních  ve FB skupině

– každé pondělí od 19,00 hodin cvičíme

– každý čtvrtek od 19,00 hodin meditujeme 

Do skupiny se můžete připojit zde

Všechno je zdarma, pokud v tu dobu nemůžete, samozřejmě můžete cvičit a meditovat i ze záznamu. Je to pro mě zase něco nového, moc se těším:)

Už proběhlo…

Jógový víkend 14. – 16. května 2021 v penzionu Bořetínský statek.

Čekají nás minimálně 4 lekce Kundaliní jógy, při kterých se nově můžete těšit na léčivé vibrace mého gongu. Také s námi pojede lektorka Monička Konečná, která nás bude doprovázet se svou kytarou. Občas nás doprovodí při cvičení a při meditaci a v sobotu večer si za jejího doprovodu zazpíváme mantry.

Cena je 3.500 Kč a zahrnuje  vegetariánskou  polopenzi plus malé jídlo v sobotu přes den. 

Program bude od pátku odpoledne do neděle dopoledne.

Ubytováni budeme v úžasném penzionu Bořetínský statek, který budeme mít pro sebe https://boretinskystatek.cz/

Cena je jednotná, pokud se přihlásíte, nemusíte mi platit hned celou částku, stačí záloha.  Bohužel je dán minimální počet účastníků a je omezen i maximální počet. Takže pokud budete muset pobyt stornovat,  tak od 1. března včetně vám vrátím 50 % z celé ceny. Do té doby vrátím všechno. Od 23.3.včetně už bych si nechala 100 %. Pokud by se posunoval termín kvůli Covidu a nemohli byste v novém termínu jet, tak bych vám peníze vrátila samozřejmě všechny. A pokud byste někdo chtěl jet a máte pocit, že na to teď nemáte dost prostředků, dejte mi vědět a nějak to uděláme:) Pro bližší informace se na mě kdykoliv obraťte.

– 5denní výzva Radost a vitalita

V pondělí 12. 4. 2021 spouštíme naši minivýzvu Radost a vitalita ve FB skupině Kundaliní jóga online s Hankou Středulovou.

Můžete se těšit na 5 videí s pranájámem, krijemi (sestava pozic) a meditacemi, každé ráno jedno video. Rozdýcháme se, rozhýbeme páteř, aktivujeme bod středu a jeho energii rozvedeme po těle. Vybrané sestavy a meditace jsou nenáročné, jak fyzicky, tak časově, takže vhodné pro všechny, a budete se po nich cítit výborně.:)

Těším se na vás ve skupině zde

– Lekce pro začátečníky v pondělí 1. března 2021 on-line na Zoomu

Kliknutím na tento link se připojíte: 

https://us02web.zoom.us/j/84051909719?pwd=NHIyQU0xcHhoUkxqc2lrRXl0THlvdz09

Zvu vás na online lekci pro začátečníky v pondělí 1. března 2021. Tato lekce je pro mě takovým novým začátkem, chtěla bych jí oslovit hlavně ty z vás, kdo neberete prostředí počítačů, onlinu a internetu jako nutné zlo, ale vidíte v tom stejně jako já hlavně výhody.  Lekce online jsem si zamilovala, protože jsou pohodlné, nemusíte nikam jezdit a hlavně se díky nim jóga stává dostupnější. Pokud budete chtít, můžete cvičit třeba každý den. A ranní lekce, tam už je to úplně nepřekonatelné, vstanete, ani se nemusíte převlékat z pyžama, zacvičíte si a máte na ten den“splněno“ . Ale hlavně jste na celý den naladěni, všechno se lépe poskládá.

A ne,nemusíte se bát, energie vzniklá cvičením se k vám dostane i na tu dálku, o nic nepřicházíte:) Nepřicházíte ani o společné sdílení s ostatními, vždy se vytvoří krásná atmosféra.

Tím vás chci podpořit, abyste cvičení online nezavrhovali a vyzkoušeli ho, třeba zjistíte, že je to zrovna forma vhodná pro vás:). 

No a ještě něco ke Kundaliní józe. Yogi Bhajan říkal, že Věk vodnáře je věkem Kundaliní. Všichni vnímáme změny, které se nyní dějí a Kundaliní jóga dává prostředky, jak projít vítězně všemi situacemi a životními výzvami, se kterými se setkáváme a které na nás ještě čekají:)

No a v čem je Kundaliní jóga podle mě úplně nejskvělejší, nejúžasnější? Je to výborný prostředek pro každého, kdo se nějakým způsobem ocitl na cestě duchovního vzestupu. Třeba zrovna prožíváte temnou noc duše. Nebo už jste z nejhoršího venku, ale nadále řešíte věci jako např. jak posílit vnitřního muže, jak vyléčit vnitřní dítě, jak vyrovnat polarity v sobě, jak se spojit se svým dvojplamenem, jak vyčistit rodovou linii, jak podnikat v souladu s duší a jak se na svou duši napojit a poznat její kvality, jak si přitáhnout hojnost a tak dál, výčet je nekonečný a určitě si ho doplníte o „svá“ témata. Nabízejí se vám v tomto směru různé webináře, e-booky, mastermindy. Ale já bych vám chtěla tímto říct, že pokud budete praktikovat Kundaliní jógu, nic dalšího nepotřebujete. Protože Kundaliní jóga je mocná a umí všechno. Energeticky vás vyladí, vyčistí, vyléčí a posílí vše tak, jak je třeba. Nemusíte nic vymýšlet, prostě jen cvičíte a meditujete a vše se děje samo. A rychle. Pružné, zdravé a fungující tělo pak získáte jako bonusJ

 

– Víkendový pobyt 2. až 4. října 2020

– podrobnosti zde