ČAKRY:  OD  ZEMĚ  KE  HVĚZDÁM – výzva

 

“Život člověka  je plně založen na čakrách. Z učení o nich se stala věda a na jejím základě se zrodila Kundaliní jóga.” Yogi Bhajan

Čakry jsou energetická centra, přes která vnímáme svět kolem nás a zároveň přes ně s okolním světem komunikujeme. To, jak jsou čakry vyrovnané, silné a otevřené, určuje, nakolik harmonický, komfortní a vědomý život žijeme.

Kundaliní jóga disponuje mnoha nástroji, které odstraňují bloky v čakrách tak, aby v nich energie mohla volně proudit a my nemuseli zažívat a řešit různé “přehmaty a nezdary” jak na mentální, tak na fyzické úrovni.

Zvu vás k velké 40denní výzvě

Čakry – od Země ke hvězdám.

 

Během 40 dnů postupně projdeme všech 8 čaker (včetně aury), každý den na vás ráno bude čekat v e-mailu video s krijou nebo meditací + doprovodný text.

Tak pokud si chcete ze své domácí jógové praxe udělat každodenní rutinu a posunout se v životě (kamkoliv zrovna chcete) – lepší způsob neznám.

Výzva probíhá v rámci Knihovny videí.

Začala sice o zimním slunovratu dne 21. 12. 2023, ale to nevadí, můžete se přidat kdykoliv, čtěte dál ⬇️⬇️⬇️

✨ Jako člen Knihovny si můžete kdykoliv napsat o zasílání e-mailů s videi a doprovodným textem výzvy od prvního dne. 

Zde se dostanete k jednotlivým dnům výzvy!


Cena 690 Kč/měsíc

 

Cena 2700 Kč/6 měsíců

Cena 4600 Kč/rok (možnost 4 splátek)

 

„Ahoj Hani, moc děkuji za krásných 40 dní jógy. Na začátku jsem si myslela, že 40 dní v kuse nedám, ale po polovině jsem přestala dny počítat, ranní cvičení se pro mě staly milým rituálem, na který jsem se každý den těšila. Vstávala jsem s radostí! Kombinace cvičení a meditace úžasná! Každé cvičení přineslo zajímavý den, celkově mi výzva dala větší sílu, ukotvení, trpělivost, radost, vyrovnanost v každodenním životě! I nepříjemné věci se překonávají s lehkostí, vidím je jako pomíjivé a tím zůstávám v klidu. Mé okolí říká, že víc zářím:! Těžko se to popisuje, ale ty mi rozumíš. Těším se na další výzvy a moc děkuji za úžasné vedení!“ Šárka
„Pěkný večer Hanko. Děkuji za možnost pobýt v Knihovně, skvělý zážitek! Tolik témat, videí, inspirace! Něco takového jsem si představovala! Zapojila jsem se i do probíhající výzvy a cvičení mi moc sedlo obsahem i délkou. Líbí se mi jak je to pestré, každý den jsem se těšila na nové video! Takže bych si ráda koupila roční členství! Těším se a díky moc!“  Klára

Nechcete cvičit, ale chcete být součástí výzvy i tak?

Kundaliní jóga je založená na praktické zkušenosti, ta je nejdůležitější. 

Ale někdy se může stát, že cvičit každý den nemůžete, nebo nechcete, a přesto byste se o čakrách a o jednotlivých technikách dozvěděli rádi více.

V tom případě můžete být součástí výzvy, dostávat ode mě pravidelně e-maily, pouze bez přístupu k praktickým videím, to vše zdarma nebo za dobrovolný příspěvek. 

Chcete? Zaregistrujte si e-mail a nechte se provést výzvou: