Připravované akce

- 5 denní výzva Radost a vitalita

V pondělí 12. 4. 2021 spouštíme naši minivýzvu Radost a vitalita ve FB skupině Kundaliní jóga online s Hankou Středulovou.

Můžete se těšit na 5 videí s pranájámem, krijemi (sestava pozic) a meditacemi, každé ráno jedno video. Rozdýcháme se, rozhýbeme páteř, aktivujeme bod středu a jeho energii rozvedeme po těle. Vybrané sestavy a meditace jsou nenáročné, jak fyzicky, tak časově, takže vhodné pro všechny, a budete se po nich cítit výborně.:)

Těším se na vás ve skupině zde

- Lekce pro začátečníky v pondělí 1. března 2021 online na Zoomu

Kliknutím na tento link se připojíte: 

https://us02web.zoom.us/j/84051909719?pwd=NHIyQU0xcHhoUkxqc2lrRXl0THlvdz09

Zvu vás na online lekci pro začátečníky v pondělí 1. března 2021. Tato lekce je pro mě takovým novým začátkem, chtěla bych jí oslovit hlavně ty z vás, kdo neberete prostředí počítačů, onlinu a internetu jako nutné zlo, ale vidíte v tom stejně jako já hlavně výhody.  Lekce online jsem si zamilovala, protože jsou pohodlné, nemusíte nikam jezdit a hlavně se díky nim jóga stává dostupnější. Pokud budete chtít, můžete cvičit třeba každý den. A ranní lekce, tam už je to úplně nepřekonatelné, vstanete, ani se nemusíte převlékat z pyžama, zacvičíte si a máte na ten den”splněno” . Ale hlavně jste na celý den naladěni, všechno se lépe poskládá.

A ne,nemusíte se bát, energie vzniklá cvičením se k vám dostane i na tu dálku, o nic nepřicházíte:) Nepřicházíte ani o společné sdílení s ostatními, vždy se vytvoří krásná atmosféra.

Tím vás chci podpořit, abyste cvičení online nezavrhovali a vyzkoušeli ho, třeba zjistíte, že je to zrovna forma vhodná pro vás:). 

No a ještě něco ke Kundaliní józe. Yogi Bhajan říkal, že Věk vodnáře je věkem Kundaliní. Všichni vnímáme změny, které se nyní dějí a Kundaliní jóga dává prostředky, jak projít vítězně všemi situacemi a životními výzvami, se kterými se setkáváme a které na nás ještě čekají:)

No a v čem je Kundaliní jóga podle mě úplně nejskvělejší, nejúžasnější? Je to výborný prostředek pro každého, kdo se nějakým způsobem ocitl na cestě duchovního vzestupu. Třeba zrovna prožíváte temnou noc duše. Nebo už jste z nejhoršího venku, ale nadále řešíte věci jako např. jak posílit vnitřního muže, jak vyléčit vnitřní dítě, jak vyrovnat polarity v sobě, jak se spojit se svým dvojplamenem, jak vyčistit rodovou linii, jak podnikat v souladu s duší a jak se na svou duši napojit a poznat její kvality, jak si přitáhnout hojnost a tak dál, výčet je nekonečný a určitě si ho doplníte o „svá“ témata. Nabízejí se vám v tomto směru různé webináře, e-booky, mastermindy. Ale já bych vám chtěla tímto říct, že pokud budete praktikovat Kundaliní jógu, nic dalšího nepotřebujete. Protože Kundaliní jóga je mocná a umí všechno. Energeticky vás vyladí, vyčistí, vyléčí a posílí vše tak, jak je třeba. Nemusíte nic vymýšlet, prostě jen cvičíte a meditujete a vše se děje samo. A rychle. Pružné, zdravé a fungující tělo pak získáte jako bonusJ

 

- Víkendový pobyt 14 až 16. května 2021

Věřím, že už nám to situace dovolí a zvu vás tedy opět na další určitě skvělý jóga víkend, který se uskuteční 14. – 16. května 2021 v penzionu Bořetínský statek.

Čekají nás minimálně 4 lekce Kundaliní jógy, při kterých se nově můžete těšit na léčivé vibrace mého gongu. Také s námi pojede lektorka Monička Konečná, která nás bude doprovázet se svou kytarou. Občas nás doprovodí při cvičení a při meditaci a v sobotu večer si za jejího doprovodu zazpíváme mantry.

Cena je 3.500 Kč a zahrnuje  vegetariánskou  polopenzi plus malé jídlo v sobotu přes den. 

Program bude od pátku odpoledne do neděle dopoledne.

Ubytováni budeme v úžasném penzionu Bořetínský statek, který budeme mít pro sebe https://boretinskystatek.cz/

Cena je jednotná, pokud se přihlásíte, nemusíte mi platit hned celou částku, stačí záloha.  Bohužel je dán minimální počet účastníků a je omezen i maximální počet. Takže pokud budete muset pobyt stornovat,  tak od 1. března včetně vám vrátím 50 % z celé ceny. Do té doby vrátím všechno. Od 23.3.včetně už bych si nechala 100 %. Pokud by se posunoval termín kvůli Covidu a nemohli byste v novém termínu jet, tak bych vám peníze vrátila samozřejmě všechny. A pokud byste někdo chtěl jet a máte pocit, že na to teď nemáte dost prostředků, dejte mi vědět a nějak to uděláme:) Pro bližší informace se na mě kdykoliv obraťte.

- Seminář Kundaliní jógy pro začátečníky ve středu 9. září 2020 v 17,15 – 19,00 hodin.

Nemáte s Kundaliní jógou zatím žádné zkušenosti a rádi byste jí vyzkoušeli? Přijďte ve středu 8. září 2020 v 17,15 – 19,00 hodin do Centra Elijana, Riegrova 3a, sál 203. Cena 180 Kč

Řekneme si o Kundaliní józe něco bližšího, zacvičíme si a vyzkoušíme i nějakou tu meditaci:) Moc se na všechny těším:)